Strona główna Kultura Jesienny festyn w przedszkolu nr 1

Jesienny festyn w przedszkolu nr 1

2159
11

29 września w Przedszkolu nr 1 im. „Chatka Puchatka” w Trzemesznie odbył się festyn jesienny oraz pasowanie na przedszkolaka. Dyrektor Maria Szymańska uroczyście pasowała dzieci, a każda z grup przedstawiła swój program artystyczny.

Po występach na dzieci czekała niespodzianka w postaci przejażdżki bryczką oraz dmuchanego zamku.

11 KOMENTARZE

    • Otoczenie udekorowane -widać na zdjęciach. Przyroda podkreśliła piękno prac plastycznych. Dzieci poprzebierane, to też jest dekoracja. Ciekawe kto przygotował te stroje?

  1. Nie na temat, bo zdaje się, ze nie ma juz tematu dla serwisu T24, włodarzy i radnych – wczoraj w mieście znowu”awaria”, ciemności egipskie na Dworcowej, Odzyskania N., Kościuszki, Pl.św.Wojciecha, koło przychodni, dalej Kopernika i w stronę Manhattanu.
    Zapytam bezradnych zaglądających tutaj – na jakich zasadach gmina rozlicza się za oświetlenie? Czy to opłata wg wskazań licznika/liczników? Jeśli tak, to gdzie są te liczniki? A jeśli nie, to czy płacimy ryczałtem wg przyjętego taryfikatora? Na zasadzie „czy sie świeci, czy nie świeci kasa z gminy i tak leci”? Kto i kiedy podpisywał umowę z dostawcą?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj