Strona główna Na sygnale Dachowanie BMW w Jastrzębowie

Dachowanie BMW w Jastrzębowie

2340
43

Dzisiaj, krótko po godzinie 11, w Jastrzębowie doszło do wypadku drogowego. Samochód osobowy BMW, którym podróżowały dwie osoby wpadł w poślizg, a następnie dachował w przydrożnym rowie.

Na miejsce wezwano strażaków z Trzemeszna, Kruchowa i Gniezna, policję oraz pogotowie ratunkowe. Obie osoby z BMW zostały przewiezione do szpitala. Pasażer był uwięziony w pojeździe – przy pomocy narzędzi hydraulicznych uwolnili go strażacy.

Jak poinformowała Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, za kierownicą BMW siedziała 24 letnia mieszkanka gminy Trzemeszno.

W czasie trwania akcji ratunkowej droga była całkowicie zablokowana.

43 KOMENTARZE

    • To czemu wyleciała z drogi i dachowała? Wam wszystkim, którzy tak jeździcie należy pozabierać prawka, a za jazdę bez do obozu pracy. Rok przy tłuczeniu kamieni, kopaniu rowów i pielęgnacji lasów za miskę zupy i rozumu trochę szybko nabierzecie. Zaś kierującemu z odebranym wcześniej prawkiem za wykroczenie, lub przestępstwo drogowe skutkujące stłuczką lub wypadkiem, do pierdla na kilka lat i od razu zrobi się spokojniej na drogach.

      • Spokojniej dziewczynko to się zrobi jak z Tad znikniesz . Widać że nie stać Cię na samochód albo jest na tyle inteligentną osoba że nie zrobiłaś sobie prawka haha musisz być chodzącym ideałem skoro tak wypisujesz i pewnie tluczesz na co dzień te kamienie za talerz zupy 😉 serdecznie pozdrawiam

  1. czy za wolno czy za szybko czy ma doswiadczenie czy tez nie ale zycze powrotu do zdrowia
    na reszte komentarzy nie zwracaj uwagi zazdroszcż ze jeszcze żyjesz i nie maja bmki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj