Strona główna Polityka Jarosław Jatczak wypowiada pełnomocnictwo Krzysztofowi Derezińskiemu

Jarosław Jatczak wypowiada pełnomocnictwo Krzysztofowi Derezińskiemu

2046
17

Przedstawiamy Czytelnikom skan dokumentu, który otrzymaliśmy dosłownie przed momentem na naszą skrzynkę kontakt@trzemeszno24.info.

Z tego dokumentu wynika, że przewodniczący Rady Rodziców Jarosław Jatczak zrezygnował z pełnomocnictwa udzielonego mu przez burmistrza Krzysztofa Derezińskiego.

pismo

 

17 KOMENTARZE

 1. Na miejscu Dyzia, wstydzilbym sie spojrzec panu Jatczakowi w oczy. Nie wazne jaka decyzja zapadnie, ja dalej proponuje glosowac na Dyzia. Niech miasto popadnie do końca w ruinę! Marek na burmistrza!!!

  • Burmistrz nie tylko panu Jatczakowi powinien się wstydzić spojrzeć w oczy ale wszystkim mieszkańcom a w szczególności tym którzy zaślepieni jego obietnicami na niego głosowali.

 2. Pan Jarosław powinien kandydować na burmistrza. Dba o tak długą tradycję naszej szkoły, nie to co p. Dereziński.

 3. chyba trzemesznainin1 zapomniał kto ufundował nam porozumienie ze starostwem w sprawie ZSGiL – właśnie pan Marek, który nie przewidział że wiecznie burmistrzem nie będzie!

  • trzemesznianin2, nie wiem ile masz lat, ale musimy też pamiętać, że hala widowiskowa w Trzemesznie nie jest od zawsze. Za kadencji Marka powstala hala, stadion, rozpoczęła się modernizacja straży, zakup wozów dla poprawy bezpieczeństwa. Przeniesiona została policja do nowego komisariatu. Szkoły nie były zamykane.

   A teraz? aż się boję, że zaraz w Trzemesznie poza urzedem i domem kultury nie bedzie nic. Wszystko pozamykane i lipa.

   A wspomnieć o imprezach kulturalnych ?
   Za Marka czasów: festyny, zabawy, WOŚP, koncerty na hali wypelnionej po brzegi i bez długu.
   A teraz? długu od cholery, brak imprez poza zabawami w parku
   Gala Żuzla na Lodzie robiona przez Wojtka Lisieckiego i Tomka Kieruja, biegi organizowane przez halę

   Burmistrz nie robi nic!!!

 4. Pan Derezinski słynie z takich zagrywek to cwaniak czas podziękować panu za szczęście jakim nas mieszkańców obdarował:(

 5. Nie dziwię się temu panu, że wypowiedział pełnomocnictwa tamtemu panu. Dziwę się natomiast (i to mocno), że ten pan przyjął pełnomocnictwa od tamtego pana.

 6. Kase tylko zgarnia i nic więcej nie robi. Na spikera się nadaje. Zresztą piszemy tylko na forum a nikt z nim nic nie zrobi.

 7. To było do przewidzenia -kto tu sie dziwi,, burmistrz chce być dobry dla wszystkich ale tak sie nieda niestety!

 8. Szanowni komentatorzy.Nie wychwalajcie P.Mareka jak był burmistrzem bo takie były wtedy możliwości.Każdy wójt i burmistrz może sie pochwalić takimi osiagnięciami.Teraz by się pogubił i by sie nie oidnalazł jako burmistrz.Ponadto trwanie przy ZG i Ostrowskim to też złe – chociaż córka, żona i on sam mają pracę w starostwie i fundacji a w tamtej kadencji/ starosta Ostrowski/ cała rodzina Gotowałów pracowała w starostwie.P.Krzysztof, to też średni burmistrz. P.Jatczak to najlepsza kandydatura na burmistrza Trzemeszna.Róbcie referendum w sprawie odwołania Rady Powiatu i Zarządu Powiatu razem z odwołaniem Rady Miasta Trzemeszna i burmistrza.Mam nadzieję, że się uda a na burmistrza Trzemeszna wybierzcie P.Jatczaka – najlepszy z najlepszych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here