Strona główna Polityka Tajne spotkanie w sprawie szkół?

Tajne spotkanie w sprawie szkół?

1308
2

Dziś o godzinie 9.00 w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie, miało odbyć się spotkanie przedstawicieli Trzemeszna i powiatu w sprawie funkcjonowania oświaty w naszej gminie. Ze strony trzemeszeńskiej oprócz burmistrza Krzysztofa Derezińskiego mieli wziąć w nim udział skarbnik Alina Kociemba, asystent burmistrza Michał Michalak, pełnomocnik burmistrza Jarosław Jatczak i radny Krzysztof Szapował.

Do zaplanowanego spotkania jednak nie doszło. Zapytaliśmy o to radnego Szapowała. Powiedział nam, że z pozostałą trójką czekał na burmistrza zgodnie z umową pod starostwem, jednak burmistrz się nie pojawił. Po chwili oczekiwania Michał Michalak udał się do sekretariatu starostwa gdzie dowiedział się, że spotkanie się nie odbędzie.

Dowiedzieliśmy się jednak nieoficjalnie, że prawdopodobnie starosta Dariusz Pilak i burmistrz Krzysztof Dereziński spotkali się, ale w innym miejscu i tylko” w cztery oczy”.

Ze strony powiatu otrzymaliśmy maila o następującej treści:

„Starosta Gnieźnieński Dariusz Pilak oraz Burmistrz Miasta i Gminy Trzemeszno Krzysztof Dereziński, zapraszają na wspólną konferencję prasową dotyczącą funkcjonowania szkolnictwa w Gminie Trzemeszno.
Konferencja prasowa odbędzie się jutro, w czwartek 4 lipca o godz. 14.30 w sali konferencyjnej na II p. Starostwa Powiatowego w Gnieźnie.”

Poinformujemy oczywiście czytelników o jej efektach.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj