Strona główna Różne Hydroart Gaca zaprasza na Dzień Dziecka

Hydroart Gaca zaprasza na Dzień Dziecka

2030
0

Już 2 czerwca Hydroart Gaca Sp. z o.o. zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na Wielki Piknik z okazji Dnia Dziecka. W tym dniu firma będzie obchodzić także swoje 20-ste urodziny. Pragniemy z naszymi Klientami świętować oraz bawić się od samego rana.

Jesteśmy w Trzemesznie od 1998r. i rozpoczęliśmy działalność na 30m2 z podstawowym asortymentem. Dziś już posiadamy 40 tys. artykułów na łącznej powierzchni 3000 m2. To u nas codziennie kupujecie art. hydrauliczne, elektryczne, materiały budowlane, elektronarzędzia itd.

Korzystacie również z usług koparkami i prac ziemnych oraz od niedawna wypożyczacie sprzęt budowlany. Przez 20 lat budujemy i wyposażamy Wasze domy, służymy doradztwem technicznym oraz wspieramy lokalne inwestycje. W ramach podziękowania, że pomagacie od lat tworzyć nam firmę i dzięki temu możemy się ciągle rozwijać, specjalnie dla Was organizujemy dzień pełen atrakcji.

2 czerwca od godziny 10.00 na terenie firmy będą dostępne:

– dmuchańce
– stoiska pokazowe
– warsztaty ogrodnicze
– „kurs” koparki dla dzieci
– zabawy i konkursy prowadzone przez animatorów
– wata cukrowa
– malowanie twarzy i skręcanie balonów

I wiele innych! Wszystkie atrakcje będą darmowe. Mamy nadzieję, że będziecie z nami w tym wyjątkowym dniu.

Sponsorami są: Caparol, Atlas, Greinplast, Dedra, Trops, Marlin, Motive, Diamond, Kamal, Kleib, Klimas Wkręt-Met, Den Braven, Makita, Dulux, Kubala, Tikkurila, Ideus, V33, Hermes, Delmet.

Zapraszamy
Zespół Hydroart Gaca

(art. prom.)


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów: