Strona główna Różne Festyn rodzinny w parku „Baba”

Festyn rodzinny w parku „Baba” [GALERIA]

6296
11

W miniony poniedziałek (1 maja) w parku „Baba” w Trzemesznie zorganizowany festyn rodzinny, połączony z zabawą taneczną.

Na mieszkańców czekały występy zespołów artystycznych, tj. „Świerszcze”, „Strzecha” i „Złoty Liść”. Zaprezentował się też zespół Belfast, wykonujący przeboje legendarnej grupy Boney M, jak również zespół „Duet z Gorettą”.

Wiele atrakcji przygotowały też działające w naszej gminie organizacje pozarządowe oraz jednostka OSP w Trzemesznie.

Impreza taneczna trwała do północy.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego dnia.

11 KOMENTARZE

  1. No i super. Imprezy wracają do Parku. Wreszcie ktoś zrobił imprezę dla mieszkańców miasta. Tak trzymać i poprosimy o więcej.

    • Sąsiadka bawiła się super i mówiła, że ludziska zadowolone bo pełno atrakcji było. A po prawdzie to chyba – jakie środki taka impreza. Już się zapomniało jak zespoły grały na przyczepie od TIRa, klapki były z winem zamiast gastronomii, a dla dzieci była jedna atrakcja tzn. górka do zbiegania i tyle. Dzisiaj jak widać konkurencje, nagrody, dmuchańce, stoiska, gastronomia, występy, scena, mini gwiazda. Zespół ponoć super grał na zabawie. Imprezy dla ludzi to też rodzaj potrzeb.

  2. panie Vice przepiekne przemowienie no pozwolilam sobie nagrac i do poduszki bede sluchala ! czy jest szansa od pana na jakis autograf jak sie pojdzie do urzendu ?

  3. Coś za coś zawsze z jednej strony będzie lepiej a z drugiej gorzej jak to mówią druga strona medalu ale można wybrać narzekanie lub optymiz mi się podobało więcej takich rozrywek

  4. Na 1 zdjęciu konkretny facet „super”. Impreza Ok fakt kiedyś były klapki, ale teraz niema Buczków no i gusta się zmieniły. Za to było rodzinnie, uśmiechnięte dzieci twarze i promocja rodzimej kultury. Pozdrawiam.

  5. Po covidzie i długiej przerwie z tymi imprezami to nawet dużo ludzi było. Cały park. Stoiska fajne były z tymi konkurencjami. Motocykle konkretne – tu plusik. Scenka jak dawniej konkretna i muza dla ludzi, tak pod nóżkę. O to chodziło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj