Strona główna Kultura Festyn i koncerty w parku „Baba”

Festyn i koncerty w parku „Baba”

2082
19

W parku „Baba” zorganizowano tegoroczne koncerty i festyn z okazji Dni Trzemeszna. Na scenie wystąpiły m.in. Brathanki, Mejk oraz zespół Coral, znany z coverów największych przebojów. Nie zabrakło zespołów, jak i wokalistów z terenu naszej gminy.

Na najmłodszych mieszkańców czekały dmuchane zamki i trampoliny. W parku pojawiły się także stanowiska handlowe i gastronomiczne.

Szczęśliwie, pomimo pesymistycznych prognoz pogoda dopisała, co przełożyło się na sporą frekwencję. Impreza zakończyła się przed godziną 23.

19 KOMENTARZE

  1. Tragedia,tragedia i jeszcze raz tragedia tak zle jeszcze nigdy niebyło jak wczoraj. Już nigdy więcej tam nie pójdę. W Wrzesni bo super.

  2. We Wrześni było super dobrze grali na rynku 😁😁😁😁
    A nie w Trzemesznie w parku błoto było wstyd było 😂😂😂
    Pozdrawiam z Wrześni 😊😊😊

  3. O co chodzi porównanie Wrześni z Trzemesznem? Nie ta liga miast. Pewnie lepiej aby nic nie było. Koncert udany.

  4. Chciałabym się spotkać w sprawach ważnych dla mnie i moich dzieci, telefonu nie odbiera. W piątek nie ma w poniedziałek nie ma,przecież płacimy mu pensję z naszych podatków. Jak tak może być ? Jestem bezsilna. To jest porażka.

  5. Ja to mam tylko żal do organizatorów że nie było zabawy bo zawsze coś było do 2 czy jakoś. Co do porównywania do Wrześni, ludzie litości, chyba wiadomo ze jak ma się sponsorów typu Volkswagen to będzie lepiej, o sylwestra w Warszawie tez będzie foszek?

  6. Malo jest szlagierowych zespolow wystarczy zajrzec w internet panie z Domu Kultury tez umieja publicznosc zabawic i to do bulu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj