Strona główna Kultura E-booki dla czytelników trzemeszeńskiej biblioteki

E-booki dla czytelników trzemeszeńskiej biblioteki

2174
6

Biblioteka Publiczna w Trzemesznie przystąpiła do Konsorcjum Legimi, dzięki któremu oferuje swoim czytelnikom bezpłatny dostęp do bazy e-booków. Można je czytać na smartfonie, czytniku, tablecie i komputerze.

Zasady korzystania z Legimi:

1. Odwiedź bibliotekę z kartą biblioteczną
2. Bibliotekarz wyda kod z miesięcznym okresem ważności – ważne, by kod ten aktywować w miesiącu, w którym został wydany i od tego dnia przez miesiąc można bezpłatnie korzystać z aplikacji Legimi
3. Załóż konto w serwisie Legimi na stronie www.legimi.pl/wbppoznan i podaj otrzymany kod dostępu
4. Zarejestruj się podając nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło
5. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi na swoje urządzenie (czytnik, tablet, komputer)

Od tej pory po zalogowaniu dostępnych jest ponad 60 tyś e- booków.

Należy pamiętać, że jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a po kolejny trzeba będzie udać się osobiście do placówki.

Czytelnicy mogą czytać e-booki w Legimi aż do osiągnięcia przez wszystkich korzystających limitu stron w ramach zakupionego przez bibliotekę pakietu lub (kiedy limit stron nie zostanie osiągnięty) do dnia zakończenia świadczenia usługi przez Legimi.

Więcej informacji można znaleźć |TUTAJ|.

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj