Strona główna Na sygnale Balot słomy spadł na 77-latka

Balot słomy spadł na 77-latka

4808
11

49-letni mieszkaniec gminy Trzemeszno spowodował poważny wypadek w Małachowie-Wierzbiczanach (gm. Witkowo). Przewożony przez niego balot słomy spadł na 77-letniego mężczyznę.

Jak nas poinformował Krzysztof Socha z gnieźnieńskiej policji, do zdarzenia doszło wczoraj (16 sierpnia) około godziny 20.

49-latek prowadził ciągnik marki Ursus C360. Na skutek nieprawidłowego zabezpieczenia ładunku, podczas manewru skrętu, doszło do zerwania łańcucha, w wyniku czego balot spadł z przyczepy i uderzył w pieszego, znajdującego się we wjeździe” – relacjonuje K. Socha.

77-latek doznał urazu głowy. Został przetransportowany na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Gnieźnie.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą gnieźnieńscy funkcjonariusze.

11 KOMENTARZE

  • Jak byś był rolnikiem to inaczej byś gadał i z……..ł byś w święta jak pogoda jest żeby skończyć żniwa i żeby kasa była.

   • Nie zmienia faktu, że powinno się naloty robić, kontrole i ewentualnie karać, srodze karać za bezmyślność i lekceważenie zagrożeń!

     • Ty zaprezentowałeś poziom rolnictwa polskiego! Właśnie takim jak Ty, co chamstwo sobą reprezentują, stałe naloty, stałe kontrole, bezwzględne kary. Tylko bat nauczy Cię rozumu.

     • kto komu karze byc rolnikiem.. i tym bardziej za…. ć od switu do nocy.. jakos na krus nikt nigdy nie narzeka z was. Kontrole jak najbardziej bhp zerowe.

  • A ty drogi anonimie jesz śniadanie obiad i co tylko chcesz w niedziele
   Zastanów się skąd to się bierze?
   I nie pis debilnych uwag bo skoro jesteś katolikiem to powinieneś wiedzieć że nawet kościół pozwala na pracę rolników w niedziele i ja błogosławi

 1. O co ta kłótnia. Każdy normalny rolnik wie, że trzeba uważać w trakcie żniw. Wypadki niestety się zdarzają. Powinny być ostrzeżeniem dla innych i powinno wyciągać z nich wnioski. Nie mniej jednak każdy z uczestników ruchu powinien zrozumieć, że rolnicy w okresie lipca i sierpnia żniwują i trzeba też zwolnić poruszając się po naszych lokalnych drogach. Szanujmy się wzajemnie a będzie dobrze.

  • szczegolnie milo dostawać na drodze krajowej chociazby w kierunku mogilna prosto na szybe kupe slomy i pylu bo nikt nie zabezpiecza balotów plandekami chociażby

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj