Strona główna Kultura „Dzień Edukacji Narodowej” w Chatce Puchatka

„Dzień Edukacji Narodowej” w Chatce Puchatka

2538
30

W przedszkolu „Chatka Puchatka” uroczyście obchodzono Dzień Nauczyciela. Dzieci z grupy ”Misie” ze swoimi Paniami przygotowały specjalny program. Uroczystość odbywała się pod hasłem ”Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwijać”.

Były piosenki, wiersze, tańce oraz upominki – piękne, własnoręcznie wykonane kwiatki.

Gośćmi przedszkolaków byli przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Peno, wiceburmistrz Dariusz Jankowski oraz emerytowani nauczyciele przedszkola.

Przedstawiciele samorządu, jak i dyrektor placówki Maria Szymańska, podziękowali wszystkim pracownikom przedszkola za ich trud i życzyli dalszych sukcesów w pracy z dziećmi.

30 KOMENTARZE

 1. To nie hasło, rany Boskie tylko cytat ”dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwijać”. Cytat ten ktoś znany napisał,ale kto drodzy pedagodzy, wypadałoby napisać czyje to słowa. Ponadto jeśli zamieszczamy cytat, to należałoby piaać go dosłownie a nie z błędem.

 2. W przedszkolu w Wymysłowie i w Przedszkolu nr 2 im. „Misia Uszatka”, też była uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, ale oni nie muszą się lansować. Przedszkole nr 1 ostatno ma parcie na szkło, ciekawe dlaczego?

  • Mało wiesz widocznie. Przedszkole w Wymysłowie ma swoją strone na FB i prawie codziennie pojawia sie tam informacja co dzieci robiły, w czym nie widzę niczego złego oczywiście. Cieszę sie właśnie z tego, że przedszkole nr 1 otwiera sie na świat, bo do tej pory tak nie było.

 3. A ja widzę, że ktoś tu ma wielką ochotę rzucać kłody pod nogi nowej Pani Dyrektor. Tylko po co? Jedni niech zrozumieją, że też mogli wystartować w konkursie a inni , że ich czas już minął i trzeba to zrozumieć. Pani Maju. Robić swoje. Wielu baaaardzo się cieszy z tej zmiany.

 4. Mordka cytat dla ciebie “Prawdziwa decyzja jest mierzona poprzez fakt podjęcia nowego działania. Jeśli nie ma działania – tak naprawdę nie podjąłeś decyzji.”
  Tony Robbins

 5. Ciekawa jestem kto zajmował się naszymi dziećmi jeśli tu nie występowały,a ich Panie świętują przy kawce i ciasteczku o godz. 10.00 w godzinach pracy.

  • Żadnemu dziecku włos z głowy nie spadł. Moja córka wróciła do domu radosna jak zawsze. Gdyby dzieci były bez opieki, rozniosłyby przedszkole. A przedszkole stoi jak stało, czyli nic się nie stało w Dniu Nauczyciela. A kawy i ciasteczka się zajada w różnych miejscach pracy, z okazji ważnych okazji i bez okazji.

 6. Do Rewin, tak Przedszkole nr 2 nie musi się lansować, bo Pani Dyrektor Przedszkola nr 2 ma już połowę Szkoły nr2 i całe Przedszkole i spokojnie może dobrze zarządzać Przedszkolem nr 1, TO JEST DO ZROBIENIA, no i oszczędnie.

 7. W tym wszystkim jest taki galimatjas aż strach się bać, że już nie wiem w końcu, kto zajmował się dziećmi podczas tego świętowania.Bo faktycznie Panie kawkują. A dzieci pod opieką kogo, jeśli nauczyciel w godzinach pracy ma sjestę.

 8. Tak najlepiej dla nauczycieli, to Dzień Nauczyciela powinien być codziennie. To wtedy byliby zadowoleni, a może jeszcze nie, bo to płaca za mała a godzin za dużo itp., itd.

 9. Rodzicu 3 latka i matko 5 latka – prawdopodobnie ta sama osobo. Naprawdę wierzysz, że dzieci zostały bez opieki? Dobrze wiesz, że nie. Ale uparłeś (aś) sie, że musisz dowalić. Co ? Niespełnione ambicje czy żal za tym co było? To se ne vrati…

 10. Do Rodzic 40 latka masz rację tak było w Dzień Edukacji Narodowej, Panie świiętowały, kawkowały „to se ne vrati” – „to się nie wróci”, „to już się stało”.Tak to Nauczka na przyszłość dbałość o dzieci.

 11. Pani Dyrektor musi się opancerzyć na ataki. Będą jeszcze różne kąsania i jeszcze to potrwa. Ktoś nie może znieść ,że przedszkole jest lubiane.
  Pani Dyrektor trzymaj się i nie zawracaj sobie głowy frustratami.
  Jest super, to też trzeba zauważyć zasługa nauczycielek o czułych sercach i przesympatycznych pań i pana z obsługi.

 12. BB O co tobie chodzi z tą Panią Dyrektor, przecież żaden komentarz nie tyczył się jej osoby. Chyba, że ty masz jakiś problem, ale to już sprawa twojej psychiki i sumienia. To trzeba leczyć, ale na to jak znam, czytam oraz widzę nie ma lekarstwa.

 13. Mylisz się . Pani Dyrektor dotyczył komentarz Merkurego, Olafa i pośrednio Kirkora. Nie jest Ci głupio,że proponujesz mi leczenie

  Komentarz Merkurego, Olafa i pośrednio Kirkora dotyczył pani Dyrektor. Sam oceń co wypisujesz.

  Kometarz

 14. Do znawca. O to się zgadza z tą „bystrością dyrektora”, tylko żeby ta bystrość była na miarę placówki jaką objął. A na to trzeba dużo pracy i to efektywnej pracy i jeszcze po godzinach.

  • Kto pracuje efektywnie w godzinach pracy, to nie pracuje po godzinach!
   Praca po wyznaczonych godzinach pracy świadczy o nieudacznictwie i o nieumiejętności zorganizowania sobie roboty.
   Bystry pracownik wyrabia się w etacie, a miernota niestety musi ślęczeć po godzinach.
   A co z tą miarą placówki? Sorbona jakaś czy co? Normalne, przyjazne dzieciom przedszkole . I tyle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj