Strona główna Na sygnale Popielewo. Volkswagen uderzył w drzewo

Popielewo. Volkswagen uderzył w drzewo

4818
15

Do drugiego, groźnego w skutkach wypadku, doszło dzisiaj około godziny 17:30 w Popielewie. Volkswagen polo na prostym odcinku drogi – z nieustalonych jak dotąd przyczyn – zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Pojazd został obrócony, a następnie uderzył w drugie drzewo.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy Trzemeszna i Gniezna, ratownicy medyczni oraz policja. Kierujący (mieszkaniec Popielewa) został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie. Podróżował sam.

W czasie akcji ratunkowej droga była nieprzejezdna. Okoliczności wypadku ustala policja.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

15 KOMENTARZE

  1. Szybkiego powrotu do zdrowia dla kierowcy. A tak poza tym ciekawe czy będąca na miejscu policja zainteresowała się cmentarzyskiem mercedesów na sąsiedniej działce

  2. Kolego „Ja”,Kto Cię chce ukarać za piwo? To jeszcze wolny kraj. Pij w domu, pijalni, knajpie… No chyba,że jesteś z tych co pod chmurką, a to już nielegalne i godne ukarania.Uszanuj wolność nie tylko swoją, uszanować wolność tych,którzy nie chcą tego oglądać i tym bardziej słuchać.Wyobaź sobie, że wolno pić pod chmurką i idziesz z dziewczyną obok takiej „ławeczki”… Albo idziesz z dzieckiem…Piwkowanie na ławeczka powinno być karane z całą surowością. Dziewczyna z piwkiem w ręce, zaczepiała ludzi na słynnej siłowni pod chmurką. Źle trafiła i dostała liścia od starszego pana z którego się wyśmiewała…Chcę temu panu pogratulować!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj