Strona główna Kultura Dzień Dziecka z Domem Kultury

Dzień Dziecka z Domem Kultury

1133
9

Dom Kultury w Trzemesznie zaprosił najmłodszych w dniu ich święta na wspólne spędzenie wolnego czasu. Gry i zabawy odbywały się przed Domem Kultury, na skwerze Hipolita Cegielskiego. Dzieci zabawiał clown „Albino”.

Można było wziąć udział w dokarmianiu lwa, w zabawach plastycznych i tanecznych. Na godzinę 18:30 zaplanowano przedstawienie pt. ” Zajęcza Chatka ”w wykonaniu studia teatralnego Krak – Art.

9 KOMENTARZE

  1. Plac nie ogrodzony więc jest dość niebezpiecznie na takie imprezy, może warto by zrobić jakieś małe ogrodzenie. Ale fajnie że dzieciaki się pobawiły.

  2. Plac jest niebezpieczny na takie imprezy z dziećmi.Nikomu nie trzeba tego tłumaczyć.Niestety jest też brzydki przez idiotyczny pomysł z tymi „donicami”.Ktoś wykazał się zmysłem estetycznym…

  3. Rodzice którzy poszli tam razem z dzieckiem pewnie tego niebezpieczeństwa nie zauważyli, bo jednak przyszli. Odnoszę wrażenie, że najwięcej szumu robią ci, co się dzieciaków pozbyli z domu dla świętego spokoju i myśleli, że przypada jeden pracownik DK na każde dziecko.

  4. Takie donice to do kitu takie duze kloty jak to wyglada caly piekny placyk zastawiony takie drzewka to rosna w duzo mniejszych donicach tu mial ktos pomysl .

  5. Dla Domu Kultury podziękowania za imprezkę dla dzieci.Dołączam do tych którym te ohydne donice się nie podobają.Nie lubię wszystkiego krytykować ale mało jest w naszm mieście ładnych miejsc.Znam małe miasta wcale nie bogatsze od naszego ale gospodarze potrafią zadbać o estetyczne walory.

  6. Co trzeba zrobić,żeby radni dostrzegli brzydotę tego miejsca?Usunąć donicę i będzie ok!A pomysłodawcę zwolnić!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj