Strona główna Polityka Burmistrz nie wie, że nie ma skarbnika

Burmistrz nie wie, że nie ma skarbnika

2245
43

W ostatnim czasie do naszej redakcji docierały informacje o planowanych zmianach na stanowisku skarbnika gminy. Postanowiliśmy zweryfikować te pogłoski w trzemeszeńskim urzędzie. Poinformowano nas tam, że Alina Kociemba przebywa na urlopie wypoczynkowym.

O jej odejściu nie wiedział nic zastępca burmistrza Dariusz Jankowski, ani też sekretarz Edyta Kubiak. Burmistrz Krzysztof Dereziński potwierdził tylko, że słyszał o zamiarach A. Kociemby dotyczących zmiany pracy, ale nie wpłynęło do niego jeszcze oficjalne wypowiedzenie.

Okazuje się, iż dotychczasowa skarbnik gminy Trzemeszno wygrała konkurs na stanowisko zastępcy skarbnika w Miłosławiu. Informacja taka ukazała się na stronie tej gminy.

Od sekretarza urzędu w Miłosławiu Janiny Iglińskiej dowiedzieliśmy się, że trzemeszeńska skarbnik podjęła tam pracę dzisiaj. Postanowiliśmy porozmawiać z samą zainteresowaną. Zostaliśmy z nią połączeni za pośrednictwem centrali urzędu. A. Kociemba nie chciała udzielić jednak żadnej informacji.

Burmistrz nie potrafił nam wyjaśnić skąd to zamieszanie. Jak stwierdził, w tej chwili nie ma żadnego kandydata na to stanowisko.

IMG_9266


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

43 KOMENTARZE

 1. Pani Kociemba nie poinformowała o zmianie pracy? No to ładnie Pani Skarbnik potraktowała swojego szefa i mieszkańców. Ale w sumie to co się dziwić. Traktowania (czyli olewania) innych miała od kogo się uczyć w naszym urzędzie.

 2. Ale wstyd – Krzychu i Darczek specjaliscie od zarzadzania Krzychu to rozumiem bo schorowany biedny czlowiek ale Dareczek stary wyjadacz tyle lat – ludzie widzicie kogo utrzymujecie ??????/

  pokacie co oni obaj dobrego zrobili dla tego miasta jeden chory a drugi stale w cieniu kapuste liczy 🙂

  Powinien Walczak wejsc na Skarbnika to aleee by tam chodzili obaj 🙂 Powiem wam ze przydaloby sie im to !

  • Bylo natychmiastowe jak jestes ciekawy i final z glupkami w Trzemesznie nikt nie wytrzyma na dluga mete niestety.A zwlaszcza z niektorymi mieszkancami nigdy wszystkim nie dogodzil i do Trzemeszna nikt nie chce przychodzic pracowac jak chca wszystkich czipowac.

   • Jesteś pracownikiem trzemeszeńskiego urzędu?
    Treść, składnia, interpunkcja Twojej wypowiedzi niezbyt dobrze o Tobie świadczą. Może faktycznie masz nieco racji, co do tego kto w urzędzie pracuje i czemu ciężko wytrzymać…

 3. Kolejna żenująca sytuacja…
  Za tę degrengoladę panującą od lat w Trzemesznie i gminie odpowiedzialni są też ci, którzy na p.Derezinskiego głosowali. I to ponownie.

 4. Nie wiem jak skomentować tak zaskakującą informację . Albo ktoś robi nas w konia uważając nas za idiotów albo sprawa jest zbyt poważna żeby na gorąco ją upubliczniać .
  W głowie się nie mieści jak szef może nie wiedzieć o pracy lub jej nie wykonywaniu w danej chwili przez podwładnego będącego rzekomo na urlopie .
  Wierzyc mnie się nie chce aby Burmistrz Miłosławia nie przeprowadzał rozmów z Krzysztofem D . o wygranej pracownicy oficjalnie zatrudnione u UMiG Trzemeszno . Wierzyć mnie się nie chce aby prędzej takich rozmów nie przeprowadzano .
  Są to oczywiście moje domysły .
  Tak czy inaczej uważam całe to zamieszanie za skandaliczne .

 5. juz pol Gniezna i mogilna sie z was smieje kogo zescie sobie wybrali na burmistrzaw jednego i drugiego obaj siebie warci 🙂 lubimy poczytac to forum b zawsze cos sie dzieje

  ahaaa na te ciemnosci to ten wasz burmistrz powinien wam zalecenie dac – Kupic RataRki czołówki i nosic 🙂 krety :)…ni 🙂

 6. Dobry moment, aby W KOŃCU zacząć rozważać obsadzenie urzędniczych stanowisk w Trzemesznie wykształconymi i kompetentnymi trzemesznianami. Ludzi, którym nie będzie wszystko jedno dla kogo pracują.
  ps. nie sądzę, żeby p. Kociemba nie musiała przedłożyć chociażby referencji od obecnego pracodawcy.

 7. Dzięki burmistrzu jaką wystawiasz nam opinie w Gnieźnie i Mogilnie, śmieją się z nas wszyscy przez ciebie! A w oświacie przez twoja równie pomysłową żonę

 8. Mamy burmistrza ktury nie wiem czy panuje nad pracą którą powinien wykonać czy znowu ten chłop wyniuchal coś bo porzucić stanowisko skarbnika na zastępcę to jest trochę dziwne a może do pracy jeździło się koszt urzędu bardzo dziwny zbieg okoliczności remondis -prokuratura- delegacja prokuratura czyżby to afera miała miejsce w Trzemesznie mam pytanie czy to jest prawda ze wice i leonora byli na wyspach Brytyjskich wsprawie Uniwersytetu lll Wieku za pieniądze gminne panie Marku proszę to sprawdzić a może kasa pusta świadczyło by wyłączanie prądu panie Peno czas na uchwały w tej sprawie kontrol całkowicie przeprowadzić bo zaczyna śmierdziec i to mocno a jak pan nie podejmuje działania to może być pan .współpracy

 9. Czy byli czy nie byli na wyspach to co cie to obchodzi jedz tez nikt ci nie zabrania a pan Peno ma teraz inne sprawy do zalatwiania a nie zajmowania sie ciemnosciami jak ci ciemno to sobie zapal swieczke albo znicz bedziesz mial widno 24 h

 10. jak ona smiala sie zwolnic no jak mogla – lepszyj roboty nie znajdzie jak tu 🙂 Panowie Burmistrze ta wasza wtyka to cos marna jest.

  Wiecie w ogole kiedy dni trzemeszna sa zebyscie tez nie przespali 🙂

  Dareczku taki z Ciebie doradca ???
  Krzychu to pewnie na L4 byl bo bidny schorowany 🙂

  eeeeeee wyprowadzam sie ! biEre swoje klamoty i ideM precz jak to tak ma wygladac to nie chce na to paCZeć 🙂

  parok tez powinien sie zawinac i izopol sami madrzy ludzie wtedy zostana na stołkach 🙂

  alescie sobie ludzie ekipe wybrali rzadzacych no nie ma co 🙂

 11. Ale jaja w tym Trzemesznie Burmistrz nic nie wie o pracownikach,przewodniczący rady zapomina o rzetelnym zeznaniu majątkowym no a reszta rady nie zajmuje się problemami gminy a pierdołkami.

 12. A komentarzy na ten temat mało. Widocznie nie zapisała się dobrze w Trzemesznie i nikt tego nie żałuje. Mądrze nie postąpiła.Głupota.

  • Mało komentarzy bo sprawa zastanawiająca i tajemnicza . Być może nigdy nie dowiemy się co było przyczyną decyzji Skarbniczki . Według mnie przyczyn mogło być kilka ale to nie moje zmartwienie i nie moja sprawa . Pozostaje jedynie niesmak braku jakichkolwiek informacji od Krzysztofa D. i Dariusza J. , którzy nie wykazali lojalności wobec Naszego społeczeństwa a przede wszystkim wobec swoich wyborców .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj