Strona główna Różne Bezpłatne znakowanie rowerów

Bezpłatne znakowanie rowerów

2364
10

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie zachęca mieszkańców gminy Trzemeszno do znakowania swoich rowerów.

Akcja odbędzie się 21 stycznia (sobota) – o godzinie 10:00 – w świetlicy wiejskiej w Jastrzębowie w ramach usługi „Wiberoo – Wielkopolski Bezpieczny Rower”. Zabezpieczenie roweru przed kradzieżą polega na naniesieniu indywidualnego numeru na jego ramę.

Osoby zainteresowane usługą proszone są o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego prawo własności (dowodu zakupu jednośladu) oraz dowodu osobistego. Wymagany jest adres e-mail.

Informujemy, że podczas znakowania rowerów należących do małoletnich konieczna jest obecność rodzica lub opiekuna prawnego.

Udział w programie jest dobrowolny i bezpłatny. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod nr tel.: 786-936 -218 z sierż. szt. Patrycją Piorowicz.

10 KOMENTARZE

    • Można ale jak masz dobrej marki rower i nie ma numerów na ramie i papierów to trudniej sprzedać taki rower bo chyba głupi kupi rower ze zeszlifowanymi numerami i bez dokumentów i jeszcze bez umowy sprzedaży roweru pozdrawiam pamiętajcie jak kupujecie rower bez dokumentu to sprzedawca powinien mieć umowę ze sprzedażą roweru tylko wtedy kupujcie

    • Zawsze w dupie źle . Kradną rowery – źle . Chcą znakować rzut beretem od Trzemeszna -źle .Tacy jak ty zawsze i wszędzie będą patrzeć na wszystko przez pesymistyczne okulary ( jeśli takie istnieją ) Ciesz się z tego co masz Ciesz się z małych rzeczy Ciesz się z takich akcji nawet jakby miały być w lesie i trzeba było by ich tam poszukac za pomocą kompasu – mam na myśli szczęśliwy ten co ich znalazł bo i rower oznakowany i frajda z samego szukania Matko i córko więcej optymizmu

    • Mogłoby być w trzemesznie gdybyś wyszedł z inicjatywą a nie tylko na gotowca i pod nos postawić jak sobie załatwili w jastrzębowie to się nie udzielaj.

      • spokojnie prognozy sa ekonomistow (nie zwiaznych z TVP) ze w marcu kryzys pieniadza ma byc poczeka pan tyle do marca i zobaczy sobie jak pana wybranczy rzadza nie musi wcale Tusk wygrac nie musi Hołownia moze Korwin czy kto inny byle rozliczyc tych złodzieji wszystkich i oszustów z gebelsowskiej propagandy i zabitych ludzi w czasie covid !

  1. złodzieja można nazwać jak ktoś ci wisi 100 zł i mam takiego kumpla co pracuje za granicą jaki on bogaty wszystko najlepsze a nie potrafi oddać te marne 100 zł i jeszcze cię widzi na ulicy i przypomina ale ja pamiętam a ja sobie po prostu jest złodziejem prawdziwym sorem ale widoczniej chce żeby tak onim mówiono ale to czasem dobre jest jak chcesz się pozbyć kumpla pożycz mu chociaż 20 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj