Strona główna Na sygnale Areszty za pobicie

Areszty za pobicie

4971
63

Trzech mieszkańców Trzemeszna trafiło za kratki, wobec jednego zastosowano dozór policyjny. Sprawa dotyczy pobicia, do jakiego doszło w ubiegłą sobotę obok sklepu spożywczego przy ulicy Mickiewicza. Dwaj przechodzący tam mężczyźni zostali bez żadnego powodu zaatakowani przez czterech sprawców.

Napastnicy bili i kopali swoje ofiary, na skutek czego odnieśli oni obrażenia głowy, rąk i ogólne urazy. Jeden z pokrzywdzonych został ponownie zaatakowany, gdy próbował zadzwonić po policję. Jeden z atakujących mężczyzn wyrwał i zabrał mu telefon.

Wszyscy sprawcy zostali zatrzymani i doprowadzeni przed oblicze prokuratora. Wczoraj Sąd Rejonowy w Gnieźnie na wniosek prokuratury zastosował trzymiesięczne areszty wobec trzech sprawców. Czwarty został objęty dozorem policyjnym. Za pobicie grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie to zostało zakwalifikowane jako występek o charakterze chuligańskim, co może mieć wpływ na zaostrzenie kary. Sprawca, który wyrwał telefon pokrzywdzonemu odpowie za jego kradzież. Grozi mu również odpowiedzialność z artykułu 245. Kodeksu Karnego, który przewiduje karę za używanie przemocy lub gróźb wobec świadka. Skradziony telefon został odzyskany przez policję.

Takie zachowania muszą być ścigane z całą surowością, dlatego też prokuratura wystąpiła do sądu o zastosowanie najsurowszego środka zapobiegawczego jakim jest tymczasowe aresztowanie – powiedział nam Radosław Krawczyk z Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Trzemesznie.

63 KOMENTARZE

 1. Patologia to z was. A gdy się z dzieckiem idzie i zaczynają to jest nie patologia tak dobrze nie wiecie a dajecie komentarze. A z tego co słyszałem to nie ma teraz solowek. Sami zaczynają a zaś kapują zwykle kapusie hehe. A […] moim zdaniem było coś przekupione skoro za pobicie tak szybko sprawa poszła. Jednak pieniądze swoje robią.

 2. Kiedyś dzwoniłem na 997,w sprawie zadymy na ul Kopernika, to pan dyżury zażądał moich danych osobowych i „obiecał” że sprawa skończy się w sądzie a ja będę świadkiem oskarżenia. Skutecznie „wyleczył”mnie z takich i interwencji. Mapa zagrożeń i współpraca ze społeczeństwem to totalna ściema.

  • Pan jaki wszech wiedzacy widziałeś że robiła opczajke przez tel że piszesz. Jestes śmieszny piszesz a dobrze nie wiesz. Co niektórzy niech się zajmą sami sobą a nie kimś no ale cóż nasi Trzemesznianinie nie mają swojego życia to się zajmują czyimś i piszą bzdury. ŻENADA!!!!!!!

 3. I tego pirata srebrnym BMW tez sie wziasc na ulicach p…a do dechy czy tego kamery nie widza smieszne az kogos kierowca przejedzie rozum w dupie nakladac mandaty jak najwyzsze.

 4. Gdyby jeszcze zainteresowała się policja,bardzo młodym towarzystwem,które popala skręta na siłowni.Nie znam się na tym,ale dziwnie wygląda jak 5-6 osóbek płci obojga,dzieli się jednym „papieroskiem”…

 5. Prosiłam o ławki. Teraz wiem, że na chuliganów nie ma rady. Z żalem rezygnuję z ćwiczeń pod chmurką. Nie boję się tych młodych, bo nigdy mnie słowem nie dotknęli w żaden sposób. Są nawet grzeczni. Boję się natomiast pozostawionych przez śmieci, nie chcę się zarazić. A Remondis to sprząta, ale nie non stop. Starają się sprzątacze, to widzę.

  • Ławki na siłowni to niestety wielki błąd.Kto ma instynkt samozachowawczy z nich nie skorzysta.Służą tylko jako wieczorne przytulisko młodocianych i naćpanych…Dlaczego tam powstaje taki śmietnik?

 6. Po Trzemesznie jak zwykle można się tego spodziewać, najbardziej patologiczne miasto w okolicy.
  Nawalone jak nie wiem co dzieciaki na ulicach.
  Ciągłe ćpanie, chlanie i wariowanie samochodami.
  Nic się nie zmienia na lepsze, coraz gorzej z tymi młodymi.
  I to już nawet nie chłopcy, tylko dziewczynki w wieku 13-18 lat naćpane biegają w kółko. Brak słów. Jakby było się czym chwalić.

 7. Sam idzie to ten pusty łeb w chodniku trzyma a jak w 4 to środkiem drogi chodzą ,poszkodowani powinni połapać każdego osobno i tak samo skopac te mordy bandyckie

 8. Hej konfidenty winę widzicie tylko u kogoś a większą jesteście patologia jak my wszyscy o mnie też pisaliścię gorszych cpunów i alkoholików jak wy to nie ma. tylko was z dupa w mrowisko ..

 9. Każdy cwany przez anonim jak cos macie do kogoś to mówcie w prost a nie się kryjecie wielkie cwaniaki tylko z was. Umiecie tylko dupy rabac i kapowac wy kretyni. A co do patologi to nie są tylko trzy osoby a całe Trzemeszno. I tutaj nie tylko cwany jest wódz bo herszt tak samo cwany tylko w gębie,śmiać się z was aż chce. Ale coz trzemeszno i okolice w tym Rudki slynie z pierdol,chlanstwa,cpanstwa i rozrub.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj