Strona główna Kultura Życzenia i medale dla jubilatów

Życzenia i medale dla jubilatów

882
3

W piątek – w restauracji Czeremcha – uhonorowano pary małżeńskie, które doczekały się pięknego jubileuszu Złotych Godów. Uroczystość rozpoczęło odnowienie przysięgi małżeńskiej, którą odczytała zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Elżbieta Peno.

Burmistrz Krzysztof Dereziński zwracając się do Jubilatów powiedział m.in.: „Państwa obecność dowodzi, że dochowaliście – wbrew wszelkim przeciwnościom – przysięgi małżeńskiej, bo przecież miłość jest dawaniem – nie braniem, budowaniem – nie niszczeniem, zaufaniem – nigdy zwodzeniem, cierpliwym znoszeniem i wiernym dzieleniem każdego sukcesu i każdego smutku”.

Do życzeń dołączyli się obecni na uroczystości przewodniczący Rady Miejskiej Ludwik Macioł i proboszcz naszej parafii ks. prałat Piotr Kotowski. Wszyscy obecni małżonkowie zostali odznaczeni medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Nie zabrakło szampana, okolicznościowego tortu oraz występu artystycznego w wykonaniu zespołu Złoty Liść.

„Złote pary” to: Barbara i Henryk Alwinowie, Mirosława i Jan Jędrowscy, Bronisława i Franciszek Kowalscy, Aleksandra i Marian Kupsiowie, Marianna i Teodor Kupsiowie, Janina i Stanisław Kusiowie, Bożena i Jerzy Kwiatkowscy, Janina i Michał Pietrzakowie, Mirosława i Zygmunt Robaszkiewiczowie, Stanisława i Józef Rudzcy oraz Stanisława i Kazimierz Winklowie.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj