Strona główna Różne Kiermasz dla Olgi

Kiermasz dla Olgi

3331
7

Olga Miśkiewicz to półtoraroczna mieszkanka gminy Kiszkowo. Dziewczynka cierpi na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Ratowanie jej życia wymaga ogromnych nakładów finansowych – to koszt 9.500.000 złotych.

Losem chorej zainteresowały się również osoby z Trzemeszna, które postanowiły pomóc w zbiórce pieniędzy. Do akcji włączył się Urząd Miejski i Dom Kultury. Dzięki współpracy tych instytucji i wolontariuszy organizowana jest kolejna akcja pomocy.

W najbliższą niedzielę o godzinie 8 przed Domem Kultury rozpocznie się kiermasz ciasta. Będzie on trwał – jak zapewniają organizatorzy – do ostatniego kawałka ciasta. Datki będą zbierane do puszek, a cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie dziewczynki.

Akcję można wesprzeć również przed dostarczenie swoich wypieków. W tej sprawie należy kontaktować się z osobą koordynującą pod nr tel. 505-958-228.

Na powyższy cel przeznaczono też plastikowe nakrętki zbierane do czerwonego serduszka przy ulicy Langiewicza.

Cały czas można przekazywać pieniądze za pośrednictwem serwisu „SięPomaga” |LINK|.

7 KOMENTARZE

  1. Ciastko nie będzie nic kosztowało. Jak je dostaniesz to wrzucisz do puszki ile uważasz. Myślę, że jeśli bedzie to 50 gr to też je dostaniesz. Tak ciężko to zrozumieć?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj