Strona główna Różne Zuchy i harcerze promowali zdrowy tryb życia

Zuchy i harcerze promowali zdrowy tryb życia

2304
5

Po raz kolejny zuchy i harcerze trzemeszeńskiego Hufca ZHP wzięli udział w pieszym rajdzie im. Bolesława Chrobrego, na potrzeby imprezy zwanym „Bolkiem”. Rajd miał na celu promowanie zdrowego trybu życia i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Tegoroczna edycja miała też przybliżyć uczestnikom postać Jana Kilińskiego oraz Powstańców Wielkopolskich.

Rozpoczęcie miało miejsce przy pomniku Jana Kilińskiego, zakończenie na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych. Tam czekało na uczestników rajdu wiele atrakcji, w tym wybieranie zdrowej żywności i sporządzanie sałatki owocowej.

Rajd cieszył się wielkim zainteresowaniem, razem z kadrą instruktorską wzięło w nim udział 110 uczestników.

Na organizacje rajdu Hufiec ZHP otrzymał dofinansowanie ze środków gminy Trzemeszno przeznaczonych na działania w zakresie ochrony i promocji zdrowia.

fot. – Hufiec ZHP Trzemeszno

5 KOMENTARZE

  1. Trochę nie na ten temat ale dlaczego pan redaktor nie informuje wcześniej o np.jutzrejszej sesi rady miejskiej w Trzemżalu,

    • Jak przewodniczący rady nie łaskaw poinformować mieszkańców, to co na to redaktor może. …. A wyobraźcie sobie sesję gdzie przerywa ciągle przewodniczący, a do tego jeszcze mieszkańcy by mogli zabierać głos. Sesja by trwała ze 24 godziny, bo by sie bankier przecież w każde zdanie wtrącił.

  2. Gdzie transmisja? Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na taki luksus uczestniczenia w środku dnia pracy w sesji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj