Strona główna Na sygnale Złodzieje w szkole

Złodzieje w szkole

2538
19

Nieznani sprawcy włamali się w nocy z 23 na 24 października do budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy pl. Kosmowskiego. Złodzieje weszli do środka wybijając szybę w oknie korytarza.

W środku nie znaleźli jednak niczego wartego kradzieży. Ich uwadze nie uszły natomiast zamontowane na zewnętrznej ścianie dwie kamery szkolnego monitoringu. Jedną z nich uszkodzili, drugą zdemontowali i zabrali ze sobą.

Straty w mieniu zostały wycenione przez dyrekcję szkoły na 2400 złotych.

Dochodzenie prowadzi Komisariat Policji w Trzemesznie.

19 KOMENTARZE

    • A on w biały dzień podchodzi do faceta, który przysnął na ławce i jakgdyby nigdy nic wyciąga flaszke z reklamówki i zwyczajnie idzie dalej.. a potem, że kradzieże, włamania.. na to wszystko się pozwala.

  1. Przyszli na lekcje wychowania ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..ale troszkę …………………………………………………………………. za pózno:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:DD:D:D:DD:D:P

  2. Pijaństwo pod Kilińskim w biały dzień i nikt nic nie robi…Potem takie „kwiatki”. Ekipa nie ma na piwko , więc się rozgląda za łatwym łupem!

  3. A na Kilinskim kolo trafiki to jest jakis bufet otwarty czy tam mozna chlac przeciez to jest miejsce publiczne ze niekiedy nie idzie przejsc chodnikiem gdzie policja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj