Strona główna Kultura Zjazd Wychowanków Liceum pod patronatem prezydenta

Zjazd Wychowanków Liceum pod patronatem prezydenta

1406
40

Prezydent RP Andrzej Duda objął honorowy patronat nad Jubileuszowym Zjazdem Absolwentów Wychowanków Gimnazjum i Liceum w Trzemesznie, który odbędzie się 18 czerwca. Wydarzenie organizuje Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie oraz Wielkopolskie Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum w Trzemesznie.

O objęcie patronatem zwróciły się dyrektor szkoły Ilona Adamska i prezes stowarzyszenia Danuta Konieczka – Śliwińska.

Uroczystości rozpoczną się o godzinie 10:00 mszą świętą w trzemeszeńskiej bazylice. Po niej o godzinie 11:30 nastąpi otwarcie uroczystości przed gmachem głównym szkoły. O 15:00 rozpoczną się spotkania absolwentów w klasach, a o 19:00 zaplanowano Bal Absolwentów w sali gimnastycznej.

Każdy uczestnik zjazdu otrzyma  pakiet zjazdowy, w skład którego wchodzić będą: okolicznościowe wydanie „Kosyniera”, nowe wydanie spisu absolwentów (spis maturzystów z XIX w. i od 1922 roku do 2016 roku), publikacja „Karty z dziejów Trzemeszna”, znaczek zjazdowy, materiały promocyjne Trzemeszna i powiatu oraz talon na obiad.

Szczegółowy program zjazdu oraz warunki uczestnictwa znajdują się |TUTAJ|.

40 KOMENTARZE

 1. A już chciałem iść na ten zjazd ale nie dość że Stowarzyszenie Wychowanków już nie te co kiedyś to teraz jeszcze ten patronat? Dziękuję zostaję w domu.

  • i co ci przeszkadza ? moze wyprowadz sie do mongolii i bedziesz miał spokój. nie jestem PISoatletą ale prosze cie nei trwoń kalorii jak na ten temat choć tu. wystarczy z efora sa zasrane przez POsrańców bez mózgu i perspektyw………..

   • Za to Ty masz i „mózg” i „perspektywy”. Czy takie ograniczone osoby tez zdały maturę w Naszej Szkole? Czy byłeś (-aś)w klasie specjalnej – dla uczniów z deficytami?

 2. żenada to jedno.
  Ale swoją drogą po co komu w dzisiejszych czasach te zjazdy? Przecież dowartościować się i pokazać co się „osiągnęło” (czyli w większości przypadków to będzie bachor, kredyt i mieszkanie w Poznaniu) przed znajomymi możecie przez twarzoksiążkę/nk.
  Jeśli was obchodzi los kolegów z czasów liceum to i tak utrzymujecie z nimi kontakt, więc…

 3. A mi to przeszkadza bardzo. Chcę zauważyć, że pan Prezydent ma tylu zwolenników co i przeciwników. Jedni i drudzy są wśród absolwentów naszej szkoły. Po co więc drażnić połowę z potencjalnych uczestników? Tym bardziej , że Andrzej Prezydent Duda nawet nie stara się udawać, że jest prezydentem wszystkich.

  • Proponuję trzech tenorów,jeden specjalista od pilnowania żyrandoli, drugi od donoszenia na kumpli,trzeci od degustacji Johny Walkera ha,ha,ha. To są super patroni.

 4. Większego kretynizmu nie osiągniecie hejterzy swoimi wstawkami . Musicie wiedzieć , że kretyńskie wypowiedzi na nikim nie robią najmniejszego wrażenia . Dajecie jedynie obraz swojej nędzy intelektualnej , chamstwa i ciemnoty .

 5. Wyobraźcie sobie, że podział polityczny w Polsce to konstrukcja zaplanowana na potrzeby wpływu różnych sił, a Wy dajecie się prowadzić w tym jałowym, tępym nic nie wnoszącym sporze jak polityczni troglodyci – wedle planu.

  Jedni męczyli się z poprzednim prezydentem i jego obozem politycznym, więc nikomu nie zaszkodzi jak się dla równowagi trochę rolę odwrócą …

  Pomyślcie, że to patronat prezydencki, urzędowy, a nie personalny … Na szczęście udział w zjeździe jest dobrowolny więc szanowne anonimowe grono krytyków nie będzie musiało iść, tylko poleczy sobie kompleksy zza monitorów, sobie ulży – każdy będzie bohaterem klawiatury – w swoim domu.

 6. Wydaje mi się, że „Prezydenta” powinno jednak być napisane z wielkiej litery. Z szacunku niekoniecznie do człowieka piastujacego ten urząd ale do samego urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

 7. W takim razie dobrowolnie zmieniłam plany. Zostaję w domu, nie pohejtuję , koleżeństwu życzę miłych wrażeń. Żałuję,że tak się stało.

 8. A co ma podniosły charakter uroczystości i uznanie wkładu w edukację 240 letniej Szkoły z wielką polityką? Nie jestem wyborcom PAD bardzo daleko mi do Pis-u ale z zaszczytem przyjęłam patronat. Nie muszę zgadzać się z polityką mainstream’ową żeby docenić gest dla społeczności szkolnej i 8 tysięcznego miasteczka. Odrobina ochłody i spokoju wszystkim nam się przyda tym bardziej tutaj na prowincji gdzie atrakcji mamy nadto! Nie ma dziś polityka, który nie budzi emocji więc odpuśćmy tą beznadziejną dziwną dyskusję o preferencjach politycznych niech każdy zostanie z nimi w swoim domu! Celebrujmy lecie i niech każdy robi to na swój sposób. Chcesz idź nie zostań w domu tak będzie z pożytkiem dla każdego. Ja pójdę i będę dumna z mojej Szkoły.

 9. To niesamowite, że da się pohejtować każdą wiadomość. Jakie pokłady nienawiści niektórzy noszą w sobie i jak bardzo żałosne musi być ich życie?

 10. Prezydent poróżni nas .Połowa z nas nie przyjedzie. Druga połowa przyjedzie. Nie będzie więc 100% tych absolwentów, którzy mieli ochotę na spotkanie ze swoimi, ponad podziałami politycznymi.

 11. Nie do wiary, że niektorym nie przeszkadzal Komorowski. Tak samo marionetkow, a na dodatek nieudacznik za ktorego musielismy sie wstydzic np w Anglii za kulturę, na dodatek agent WSI. Nie przeszkadzało?

 12. Bez patronatu byłoby lepiej. Niepotrzebnie ktoś chciał polukrować zjazd. Zamierzona słodycz, jak tu czytam ,zamienia się w gorycz.
  Zjazd nie będzie płakał za mną jak nie przyjadę, wiem o tym .
  Beze mnie też będzie dobrze.

 13. czego szczekacie !!jak zechcesz to pójdziesz jak nie to nikt nie będzie płakał!! ciągle wam coś nie pasuje cieszcie się że obecna pani dyrektor to organizuje !!pamiętacie jak pani kaniasty zabroniła zjazdu ?zabroniła wejscia do szkoły ?co już zapomnieliście ?jak nie pozwoliła jak bardzo jej na tym zależało ? jak mało brakowało do rozwalenia wszystkiego ?

   • Jak ma takie możliwości w Trzemesznie to byłby głupi, żeby nie wykorzystywać ich i niech dyktuje w dwójce te swoje warunki. Inna rzecz czy to jest normalne? A nasi Radni Kochani niech sobie dalej błogo śpią.

 14. Proponuję malkontentom pozwozić autokarami kodziarzy i zrobić małą rundkę po ulicach Trzemeszna 🙂 Oczywiście w obronie demokracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj