Strona główna Na sygnale Zderzenie motorowerzysty z samochodem ciężarowym

Zderzenie motorowerzysty z samochodem ciężarowym

1385
10

Dzisiaj, krótko po godzinie 14, na drodze krajowej nr 15 w Lulkowie doszło do wypadku z udziałem motorowerzysty i samochodu ciężarowego.

Zdarzenie miało miejsce na pasie w kierunku Trzemeszna. Z nieznanych jak dotąd przyczyn mężczyzna – kierujący jednośladem – najechał na tył naczepy ciężarowego volvo.

Do wypadku zadysponowano ratowników medycznych z trzemeszeńskiej podstacji, strażaków z Trzemeszna i Gniezna oraz policję.

Poszkodowany motocyklista z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. W casie trwania akcji ratunkowej, ruch na DK nr 15 odbywał się wahadłowo. Powodowało to poważne utrudnienia w ruchu.

10 KOMENTARZE

    • Gdyby ludzie wyprzedzali jednoslady z odpowiednim odstepem nie o dlugosc lusterka to wypadkow byloby mniej.

      • Nie kwalifikowany a klasyfikowany według pojemności silnika, co do których wymagane są różne KWALIFIKACJE kierujących.Oprócz tego wszystkie te pojazdy różnią się budową.Sam autor nie określił jasno.Według niego wypadek miał motorowerzysta a poszkodowanym był juz motocyklista.

  1. Dlaczego w informacji z Gniezna pojawiła się notatka , że do zdarzenia doszło podczas wyprzedzania jednośladu ?
    Teraz nie wiadomo czy przyczyna było uderzenie w tył pojazdu ciężarowego czy jego niebezpieczny manewr wyprzedzania jednośladu .
    Są to dwie sprzeczne informacje .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj