Strona główna Na sygnale Zatrzymali sprawców włamań

Zatrzymali sprawców włamań

6503
16

Od maja do października ubiegłego roku (na terenie powiatu gnieźnieńskiego) dochodziło do kradzieży z włamaniem do domów w budowie. W toku prowadzonych czynności funkcjonariusze z Trzemeszna i kryminalni z Gniezna, we współpracy z policjantami z Mogilna, ustalili sprawcę tego przestępczego procederu.

Następnie (już bez udziału funkcjonariuszy z Mogilna) w ręce policjantów wpadł kolejny przestępca.

W wyniku realizacji sprawy policjanci weszli do pomieszczeń zajmowanych przez sprawców. W trakcie przeszukania pomieszczeń ujawniono skradzione mienie.

Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 23-letniemu mieszkańcowi powiatu inowrocławskiego i 44-letnimu mieszkańcowi Inowrocławia po 8 zarzutów kradzieży, kradzieży z włamaniem i usiłowania włamania.

Prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o zastosowanie środków zapobiegawczych w postaci tymczasowych aresztów, do których Sąd Rejonowy w Gnieźnie się przychylił.

Za popełnione przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP w Gnieźnie

16 KOMENTARZE

  1. To jest ich zasrany obowiązek brawa wydają się nie na miejscu, to samo się tyczy lekarzy cz zy nauczycieli, oczywiście ta praca powinna być odpowiednio opłacana. Gdy ktoś ryzykuje życie i zdrowie powinien zarabiać najwięcej. A taki co siedzi za stołkiem powinien zarabiać mniej, szczególnie politycy. Polityk dla mnie to osoba która jest odpowiedzialna za nasz byt, a tak naprawdę to skorumpowaną osoba która dba o dobro tych którzy mają pieniądze. Dlatego powinno być tak że jak ktoś robi coś na szkodę narodu czyli nas to powinien zostać odwołany w postaci większej połowy podpisów danego regionu. Jest 1000 mieszkańców jest sołtys i jak 501 mieszkańców złoży swój podpis to ten wójt wylatuje na zbity pysk. I tak samo powinno być z sędziami,policjantami, dyrektorami. Jak ktoś z szkodzi społeczeństwu to won.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj