Strona główna Polityka Zarząd Remondis Aqua jednoosobowy

Zarząd Remondis Aqua jednoosobowy

1426
4

Niedawno w Biuletynie Informacji Publicznej ukazały się odpowiedzi na interpelacje radnych. Można w nich przeczytać m.in. o zmianach we władzach spółki Remondis Aqua Trzemeszno. W związku z rezygnacją Uwe Kohlmanna z funkcji członka zarządu spółki, od 16 grudnia zarząd tej firmy pracuje w składzie jednoosobowym.

Jest to zgodne z zapisami umowy spółki, według których zarząd składa się z 1 lub 2 członków. Obecnie jedynym jego członkiem, a zarazem prezesem, jest Krzysztof Tomczak.

Burmistrz Krzysztof Dereziński poinformował nas, że uzupełnienie składu zależy od decyzji Remondis-u. W razie potrzeby dwuosobowej reprezentacji, upoważnionym do reprezentowania tej firmy jest Mariusz Łozowski.

Zmiany zaszły również w składzie rady nadzorczej. W jej skład wszedł trzemesznianin Łukasz Urbaniak, na co dzień pracownik PPZ Trzemeszno.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

4 KOMENTARZE

  1. kolejna ustawka zeby uciszyc radnych i mieszkancow a wy jak male dzieci wierzycie ze ktos sobie pojdzie – kupil i pojdzie :):)

  2. Nie wiem czy wiecie drodzy mieszkańcy, ale Pan prezes złożył znowu wniosek o kolejną podwyżkę cen wody, ścieków, opłat abonamentowych. Są to kwoty sięgające 100 procent…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj