Strona główna Polityka Zaproszenie na zebrania osiedli

Zaproszenie na zebrania osiedli

1003
9

Wiele tematów ważnych dla mieszkańców Trzemeszna zostanie poruszonych podczas najbliższych zebrań osiedli. Pierwsze z nich (zebranie Osiedla nr 1) odbędzie się 16 września o godzinie 17:00 w przedszkolu przy ul. Chrobrego. Osiedle nr 2 obradować będzie 20 września o godzinie 17:00 w Domu Kultury.

Bardzo ważnym punktem obrad, wspólnym dla obu osiedli, będzie składanie wniosków do budżetu na rok 2017.

Program zebrania Osiedla nr 1:

1) otwarcie zebrania
2) sprawozdanie z działalności Zarządu Osiedla nr 1 w Trzemesznie
3) zatwierdzenie proponowanych wniosków do budżetu na 2017 rok
4) wystąpienie Burmistrza Trzemeszna
5) sprawy bieżące
6) wolne głosy i wnioski – dyskusja
7) zakończenie zebrania

Program zebrania Osiedla nr 2:

1) konsultacja propozycji zmian organizacji ruchu:
– na Placu Św. Wojciecha
– Placu Jana Kilińskiego
– ulicy Wiosny Ludów
2) informacja o realizacji remontów dróg i chodników w 2016 roku
3) informacja w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych na rok 2016 -2017
4) zgłaszanie wniosku do budżetu na 2017 rok

Osiedle Nr 1 obejmuje ulice: Aleja Jarosława Kazimierza Szymańskiego, Aleja Odzyskania Niepodległości, Bolesława Chrobrego, Dworcowa, Działkowa, Fabryczna, Foluska, Jesionowa, Kalinowa, Kasztanowa, Tadeusza Kościuszki, Krańcowa, Mieszka I, Mogileńska, Ogrodowa, Piastowska, Składowa, Plac Powstańców, Gnieźnieńska, Przemysłowa, Różana, 22 Stycznia, Toruńska, Mjr. Władysława Wleklińskiego, Żółwia.

Osiedle nr 2 obejmuje: teren Starego Miasta od Pl. J. Kilińskiego, Św.Wojciecha, ul. Śniadeckich, ul. M.Kopernika i ul. Szkolna, mjr A.Marchlewicza oraz Osiedle przy ul. S.Żeromskiego, Długiej, S.Staszica, S.Drybańskiego, mjr.M.Palucha, ks.prof.S.Kozierowskiego, A.Borowskiego, B.Prusa wraz z ulicami w kierunku zachodnim, Osiedle Sportowe i Osiedle przy ul. Kardynała St. Wyszyńskiego.

9 KOMENTARZE

  1. Tak ,przedłużenie chodnika na ul. Kopernika: ZAŁOŻENIE POŁOWY CHODNIKA ! z zupełnie innej kostki i nie koszenie przez firmę trawnika tylko przez właścicieli przyległych posesji , super zmiana !Kto płaci za to koszenie: Remondis?

    • To na wsiach często „śmierdzi”Trzemesznem, z taką wrażliwością węchową radzę nosić maseczkę lub wyprowadzić się z tej metropolii.

      • też się pytam dlaczego w Trzemesznie codziennie pod wieczór śmierdzi tak niemiłosiernie,ze nawet przez zamknięte okna smród wdziera się do mieszkań???? nic się nie da z tym zrobić???

      • Mi tam akurat tego typu smród wielce nie przeszkadza, ale intensywność ma momentami masakryczną. Ogólnie to Trzemeszno zrobiło się okropnym miastem: wieczorny smród świńskich odchodów, hucząca fabryka, dymiąca niebieskim dymem fabryka i hałas z drogi krajowej. Te wszystkie hałasy niosą się głęboko w miasto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj