Strona główna Na sygnale Wypadek w Zieleniu

Wypadek w Zieleniu

7749
27

Jedna osoba ucierpiała w wypadku, do którego doszło dzisiaj w Zieleniu. Krótko po godzinie 7:00 kierujący oplem zafirą, jadący w kierunku Orchowa, na prostym odcinku drogi, zjechał na lewy pas jezdni, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

Poszkodowany został uwięziony w pojeździe, konieczne było użycie specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. Kierujący podróżował sam. Został przewieziony do szpitala w Gnieźnie.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej (OSP Trzemeszno i JRG Gniezno), pogotowie ratunkowe oraz policja. W czasie akcji ratunkowej droga była zablokowana.

Przyczyny zdarzenia nie są na tę chwilę znane.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

27 KOMENTARZE

 1. Nowy asfalt i wypadek. Kto odpowiada za tą inwestycję? Od razu powinien trafić do więzienia za zagrożenie. Tam się asfalt zapada jest spora dziura niebezpieczna. Powinien być mostek, rura aby woda przepływała, nie podmywala. Ale oczywiście robi się byle jak.

  • Ani nie Zieleń ani nie droga ani asfalt ani samochód ani nie drzewa ani siły nadprzyrodzone lecz nieudacznicy . Walicie testy nie pod tym adresem . Odnoszę wrażenie , że wypowiadają się tutaj straszne prymitywy . Ludzie z opóźnionym rozwojem ze wszelkimi symptomami debilizmu .

    • Prymitywny, to się właśnie sam okazałeś. Jak zwykle zresztą…
     Twój przedmówca ma rację, a droga, niezależnie jak niebezpieczna, sama nikogo nie skrzywdzi. Prowadzić pojazd mechaniczny, to trzeba naprawdę umieć i jeszcze mieć wyobraźnię. Jak tego nie potrafisz zrozumieć, nie stosujesz, zdaj prawko w najbliższym komisariacie policji i nie siadaj nigdy za kółkiem.

     • Wielki znawca. Chyba nigdzie nie wyjechałeś jeszcze poza Trzemeszno, lub śmigasz 40km/h. W sieci jest pełno kompilacji wypadków. Kolizji gdzie kierowca prawidłowo jadący nie ma żadnych szans uniknąć wypadku. to kłania się aby wyciąć drzewa, wtedy zwiększają się szanse. Jest dziura w drodze, przejedź się zobacz. Wybrano śliską warstwę asfaltu. Najlepiej skrytykować osobę, porównać do wszystkich. Nie musiał pędzić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj