Strona główna Różne Pomóżmy Kornelkowi Kosińskiemu z Trzemeszna

Pomóżmy Kornelkowi Kosińskiemu z Trzemeszna

1653
2

Kornel ma niecały rok. Choć na pozór wygląda jak zdrowy chłopczyk, to jednak walczy o życie. Kilka godzin po porodzie chłopiec zaczął sinieć, tracił oddech, a jego stan pogarszał się z minuty na minutę. Rozpoczęła się walka o życie.

Błyskawicznie został przewieziony do specjalistycznego szpitala w Poznaniu, gdzie lekarze przeprowadzili szereg badań diagnostycznych, Diagnoza była straszna – wada serca pod postacią atrezji tętnicy płucnej, ubytek międzykomorowy, naczynia krążenia oboczego.

Kornel przeszedł już jedną operację, która choć poprawiła jego stan, to nie skorygowała wady serca. Rodzice rozpoczęli poszukiwania lekarza, który podejmie się przeprowadzenia zabiegu . Dotarli do wybitnego lekarza Dr Adriano Carottigo ze Szpitala BambinoGesu w Rzymie, specjalizującego się w operacjach skomplikowanych wad serca.

Kwalifikacja do operacji to ogromna szansa dla dziecka. Rodzice są bardzo szczęśliwi, że ich synek dostał taką szansę, a zarazem są pełni obaw, ponieważ za operację muszą sami zapłacić. Koszt leczenia to 29 000 euro.

Stąd apel rodziców, za pośrednictwem naszego portalu, o wsparcie finansowe na leczenie synka.

Pieniądze można wpłacać na rachunek w PLN:
PL 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843
lub w EUR:
PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272, SWIFT BIGBPLPW

W tytule przelewu należy wpisać ”ZC 8273 Kornel Kosiński”

Specjalne konto dla Kornelka założone zostało także na stronie www.siepomaga.pl
Rodzice dziecka – Izabela i Michał Kosińscy – podkreślają, że każda, nawet najmniejsza wpłata jest dla nich bardzo cenna.

Zbiórka zweryfikowana została przez Fundację Serce Dziecka – tel. 22-8480760.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

2 KOMENTARZE

  1. Po pierwsze, dlaczego to tyle kosztuje? Po drugie, dlaczego takich operacji nie funduje rząd? No i po trzecie, dlaczego ten lekarz nie zrobi tego za darmo? Po czwarte, gdzie ten świat zmierza? TERAZ INFORMACJA DAL LEKARZY!!!!! KAŻDY Z NAS UWAŻA SIĘ ZA KATOLIKA, A TAK NAPRAWDĘ TO NIKT Z WAS NIM NIE JEST, DLACZEGO? BO W TAKICH SYTUACJACH JAK TA NIKT TEGO NIE ZROBI ZA DARMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEŻELI BYM MIAŁ TYLE KASY TO Z MIŁĄ CHĘCIĄ BYM JĄ ODDAŁ!!!! TAKIE MAŁE FAJNE MALEŃSTWO AŻ SIĘ SERCE KRAJE. BOGACZE LICZĘ NA WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Majętni ludzie swoja drogą, ale chyba każdego stać na to, aby przelać na maluszka chociaż te 10 zł. W kupie siła. Pozdrawiam i życzę dużo, dużo zdrówka i jak najszybciej zebranych pieniążków na maluszka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj