Strona główna Na sygnale Wypadek w Wydartowie

Wypadek w Wydartowie

2004
13

Wczoraj, około godziny 17:15, na drodze krajowej nr 15 w Wydartowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. W wyniku zderzenia cztery osoby zostały poszkodowane, trafiły do szpitala.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem scania z naczepą najechał na tył osobowego opla, a ten przemieścił się i uderzył kierującego peugeotem.

Na miejsce zadysponowano pogotowie ratunkowe, strażaków z Trzemeszna, Gniezna, Mogilna, Gębic i Wylatowa oraz policję. Ratownicy medyczni podjęli decyzję o transporcie czterech osób do szpitala. Nie odniosły one poważniejszych obrażeń.

W czasie trwania akcji ratunkowej ruch na DK nr 15 odbywał się wahadłowo.

13 KOMENTARZE

  1. Kiedy w końcu doczekamy się bezpieczeństwa na drodze krajowej.Jesteśmy wdzięczni panią które zainteresowały się i zbierały cierpliwie podpisy o to aby zapanował spokój. Ktoś w końcu wziol sprawy w swoje ręce.Zyczymy aby Wasze podpisy nie poszły na marne.Napracowalyscie się kobiety a i z uśmiechem zbierałyscie.Jesteśmy z wami.

      • 10? Hm kobiety wzięły się ostro bezinteresownie zbierały podpisy nie od sąsiadów tylko całego Wydartowa myślę ze będzie to dla nich duży sukces jeżeli cos rusza Pozdrawiam mile i zawsze uśmiechnięte dwie panie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj