Strona główna Na sygnale Wypadek w Kruchowie

Wypadek w Kruchowie

1698
13

Dzisiaj, około godziny 9, na skrzyżowaniu dróg w Kruchowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – peugeota i volkswagena. Pojazdami podróżowali sami kierowcy, którzy z ogólnymi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierujący peugeotem wyjeżdżał z drogi podporządkowanej od strony Kruchowa. Nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu volkswagenowi, jadącemu od Trzemeszna w kierunku Jastrzębowa, w wyniku czego doszło do zderzenia.

Na miejscu wypadku pracowali strażacy z Trzemeszna, Kruchowa i Gniezna, pogotowie ratunkowe oraz policja.

13 KOMENTARZE

  • Tez mogą sobie i innym krzywdę zrobić. Za nieustąpienie pierwszeństwa i spowodowanie wypadku powinno się w Polsce do więzienia trafić. Taka sankcja by dopiero podziałała na chamstwo.

   • Żebyś pierwszy tam nie wylądował, każdemu może się przydarzyć chwila nie uwagi. Sam byłem taki mądry, przejechałem setki tysięcy kilometrów i nic mi się nie przydarzyło aż pewnego dnia nie zauważyłem samochodu na pierszeństwie. Dobrze że nikomu nic się nie stało ale dwa auta do kasacji.
    Pozdrawiam najmądrzejszych i nie omylnych

    • To on ma rację. Skad ta chwila nieuwagi? Jak prowadzisz, to skup się wyłącznie na prowadzeniu. Jak się nie czujesz na siłach, roztargniony jesteś, nie wsiadaj za kółko. To jest pojazd mechaniczny i ruch drogowy! O tym wszystkim Polacy szczególnie łatwo zapominają i każdemu się wydaje ze może prowadzić i to zawsze. Ba, musi!

 1. Tam wystarczy dobre oznakowanie ustawic (STOP) i linie zatrzymania na asfalcie wymalowac! Znak „ustap pierwszenstwa” ktory tam stoi od strony Gołąbek jest za daleko od krzyżówki i dla „obcych” sugeruje ustapienie pierszenstwa wyjezdzajacym z utwardzonej drogi zaraz za domem, a poza tym jest stary i slabo widoczny!
  Moze nie jestem specjalista od oznakowania ale moim zdaniem postawienie nowego znaku i dopiska np „ustap pierwszeństwa za 100m” i powtorzenie go przy samym skrzyżowaniu lub postawienie stopu w znacznym stopniu wplynie na bezpieczeństwo na tej krzyzowce! Tam co chwile sa wypadki, wiec zastanowcie sie gdzie jest problem zanim wydacie wyroki na kierowcow ktorzy nie udostepnili pierwszeństwa…. szkoda ze policja po tylu wypadkach nie zasugeruje takiej zmiany zarządcy drogi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj