Strona główna Na sygnale Wypadek w Kruchowie

Wypadek w Kruchowie

8109
26

Dzisiaj, około godziny 15:30, służby ratownicze zostały wezwane do Kruchowa. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Mikrosamochód marki Aixam uderzył w tył osobowego citroena.

Na miejsce skierowano strażaków z Trzemeszna, Kruchowa i Gniezna, ratowników medycznych oraz policjantów, w tym funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego.

W każdym z aut podróżowały dwie osoby. Jedna z nich, 15-latka jadąca Aixam-em, została poszkodowana i trafiła do szpitala w Gnieźnie.

Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniać będą policjanci.

26 KOMENTARZE

  • Kierowca taka pojazdu jeżeli jest młodociany musi zdać egzamin państwowy w Word na prawo jazdy AM. Myślę że po takimi egzaminie zna zdecydowanie lepiej niż osoby zdające taki egzamin 20 lat temu

   • Chodziło tu bardziej o osoby które mogą tym jeździć bez zdawania uprawnień… a zresztą te pudełka są niebezpieczne, gdzie to ma strefę zgniotu 20m za samochodem jak się rolecialo przy byle uderzeniu w tył

  • No to chyba nie g..no tylko też pojazd tylko trzeba uważać jak się jeździ 🤔tylko każdemu się coś wydarzy a może kierowca zasłabł 😢

  • Tak dokładnie mnie nawet takim gównem wyprzedzał pod górę i tylko dzięki opanowaniu i wolnej jeżdzie pojazdu z naprzeciw nie doszło do kolizji.

 1. Na 10 aut jedno dzis jechało przestrzegając przepisów. Reszta z……a ła jak na autostradzie. Przyczepka. W środku robotnicy fizycznie zap….ają bogowie drogi. Widocznie lepiej zabić kogoś niż zrezygnować z głupiej jazdy. Wybiegnie kot wybiegnie pies wjedzie na chodnik pozabija ludzi. Realia. Pytanie gdzie policja ? Spi? Mandaty powinny być takie ze zanim wsiądzie do auta WLACZY MYSLENIE

 2. Tymi gowienkami z lekka zaczęli się ponoszyc za bardzo …. zwłaszcza było widać we wakacje. A już nie wspomnę jak miałam okazję za tym czymś chwilę jechać w kierunku gniezna …. gorzej niż za traktorem 🙄 że rodzice pozwalają i sami to kupują… przecież to jest drogie a nie warte takiego ryzyka.

 3. Co Ty pi….lisz pajacu dobrze znasz przepisy, masz 16 lat, miesiąc uprawnienia, taczki weź i trenuj na drogę publiczna, nie nadajesz sie. Masz słaby wzrok to jak przeszedles badania. Trenuj na drzewach albo płotach tom skarupa. Nie stresuj użytkowników drogi publicznej.Dzięki.

 4. No jak lewactwo i ta reszta poopaprańców, już wiecie co czaskoski w ostatnich dniach zrobił dla Warszawiy? Kupił lipy z Niemiec ,koszt jednej 14tys. Pewnie dlatego takie drogie, bo przesiąknięte praworządnością i demokracją 🤣. Teraz się dopiero zacznie prawdziwa jazda z wywalaniem kasy w błoto.

  • Ale ty nienawidzisz ludzi myślących inaczej niż PiS. Ziejesz jadem i trzeba Cię do kojca wsadzić bo możesz otruć wiele normalnych ludzi.

  • Gdzie te obietnice przedwyborcze, przysięga o odblokowaniu środków z KPO dzień po wyborach, kwoty wolne od podatku, ZUS dobrowlny, o kredytych zerwych nie wspomnę. I po co głosowałam na tych jak teraz znów zaczyna wychodzić, oszustów.

 5. Prawko i dzisiejszych czasach to pikuś ledwie skończy odpowiedni wiek juz ma. Muza głośno telefon przy uchu i jedzie. Pan ulic dróg. Nie przestrzega przepisów bo mu wolno bo policja go nie złapała a jak złapie da śmieszny mandat lub nawet nie. Takie mamy państwo z dykty. Wyłapywać gnojków którzy przekraczają prędkość czyli potencjalnych zabójców. Notorycznie robią to w miejscach zabudowania a policja spi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj