Strona główna Na sygnale Wypadek BMW pomiędzy Trzemesznem i Gnieznem

Wypadek BMW pomiędzy Trzemesznem i Gnieznem

2203
14

Dzisiaj, około godziny 14:30, na drodze krajowej nr 15 pomiędzy Trzemesznem i Gnieznem doszło do groźnie wyglądającego wypadku. W Lulkowie samochód osobowy marki BMW uderzył w przydrożne drzewo. Auto zaczęło się palić.

Na miejsce skierowano strażaków z Trzemeszna i Gniezna, pogotowie ratunkowe oraz policję. Okazało się, że wszystkie osoby podróżujące samochodem wyszły na zewnątrz o własnych siłach. Ogień został szybko opanowany.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz dogaszeniu pożaru jednym prądem wody. Następnie zamknięto zawór instalacji LPG oraz odłączono akumulator. W dalszej kolejności zajęto się wahadłowym kierowaniu ruchem. Obie osoby podróżujące samochodem zostały zabrane do szpitala” – poinformowali strażacy z PSP w Gnieźnie.

Przyczyny wypadku wyjaśnia policja.

(fot. Moje-Gniezno.pl)

14 KOMENTARZE

  1. Piszę wam ciekawostkę,jak auto uderzyło i się paliło droga była przejezdna a jak przyjechały trzy duże wozy bojowe i policja wtedy one zajęły jeden pas i nagle trzeba było wstrzymać ruch i puścić wahadłowo chociaż mogli wjechać w drogę boczną i nie hamować ruchu na krajówce.A kto i poco do jednej osobówki zadysponował aż trzy wozy bojowe i chyba z 20 strażaków jak wystarczył jeden prąd wody,tak bezmyślnie wydaje się publiczne pieniądze.

  2. Taki dzwon a jasiek z kierownicy nie wystrzelił 😀 za takie „mody” powinni dowody zabierac i mandaty nakladac bo albo na tor albo na drogi publiczne.

  3. …sruuu w drzewo, a osoby ze starego bmw wyszły o własnych siłach. Rządowe bryki za grube miliony sruuu w drzewo i cała świta błąka się po szpitalach…ktoś coś z tego rozumie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj