Strona główna Na sygnale Wstrzymany ruch pociągów po alarmie bombowym

Wstrzymany ruch pociągów po alarmie bombowym

1257
6

Od godziny 18:30 trwają utrudnienia na linii kolejowej pomiędzy Poznaniem i Inowrocławiem. Ze stacji kolejowej w Trzemesznie nie kursują żadne pociągi. Wszystko to za sprawą alarmu bombowego w składzie PKP Intercity relacji Warszawa – Berlin na stacji w Mogilnie.

Jak informuje biuro prasowe spółki IC, podróżni w asyście drużyn konduktorskich zostali ewakuowani do mogileńskiej szkoły. Wstrzymano ruch pociągów przez stacje Mogilno. Przewozy Regionalne wprowadziły zastępczą komunikację autobusową na odcinku Trzemeszno – Kołodziejewo.

Działania związane ze sprawdzeniem składu prowadzi policja. Zarządca infrastruktury i przewoźnicy współpracują, by jak najszybciej wznowić ruch pociągów. Natychmiast po decyzji policji o zapewnieniu bezpieczeństwa ruch na trasie zostanie przywrócony” – czytamy na stronie internetowej spółki.

Na tę chwilę nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

6 KOMENTARZE

  1. patrz pan ile to samochodow policyjnych na takim dworcu trzemeszenskim dawno nie widzialem – my mysleli ze macierewicz jaki albo kto przyjezdza Pendolinem a to ktos zadzwonil ze bomba noo a my juz po kwiaty polecieli juz malowali my powitalny slogan eeeee szkoda gadac

    • Jadą od 2-giej w nocy jadą! Ale jak masz zamiar zdrowo wypocząć to spacerek dobrze robi! Chyba, że dopadło CIĘ lenistwo urlopowe to pamiętaj jest jeszcze PKS!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj