Strona główna Różne Wody dla ochłody

Wody dla ochłody

1063
9

Panujące od niedawna upały dokuczają nam wszystkim – aby chociaż trochę ulżyć w te gorące dni, trzemeszeńscy strażacy ustawili na Placu Kosmowskiego kurtynę wodną. Jak widać na zdjęciach sprawili tym ogromną radość szczególnie młodym, którzy mieli okazję w nietypowy sposób okazać swoje zadowolenie z zakończenia roku szkolnego.

Koszty zużytej wody pokryje Urząd Miejski. Wydajność kurtyny to około 1 m sześcienny na godzinę.

9 KOMENTARZE

  1. Ten 1m3 to chyba trochę zaniżona wartość. Dobrze byłoby pomyśleć nad ograniczeniem przepływu bo zdecydowanie za dużo tej wody się marnuje… ale pomysł z kurtyną jest bardzo fajny.

  2. ostatnie zdjęcie – fantastyczne 🙂 Z zakończenia roku należy się cieszyć, a nie przesiadywać na wielogodzinnych nadętych uroczystościach…

  3. Świadectwa z paskiem to ma 50 procent uczni szkół podstawowych w Trzemesznie. Więc Mama tak niech nie chwali się bo to smutne są te świadectwa wzorowe bo to normalny rodzic wie że szóstki to są dla naprawdę bardzo najlepszych że z klasy to raczej nikt na te szóstki nie zasługuje. A mama to się jeszcze z tym obnosi po internecie zamiast sprawdzić co umie jej dziecko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj