Strona główna Kultura Wernisaż sentymentalnej wystawy

Wernisaż sentymentalnej wystawy

1181
13

W trzemeszeńskim Domu Kultury odbył się dzisiaj jeden z 80 wernisaży, organizowanych w ramach III Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii im. Ireneusza Zjeżdżałki. W naszym mieście swoje nietypowe prace zaprezentowało aż 7 autorów.

Jak już wcześniej informowaliśmy, na wernisażu pojawiły się fotografie z aparatów „domowej roboty” Moniki Białeckiej, Bartosza Szablewskiego, Macieja Waldy, Mateusza Kmiecikowskiego, Jakuba Kmiecikowskiego, Zbigniewa Witryka oraz Marcelego Koniecznego.

Wszystkie wystawione odbitki mają format 15 x 40 cm, zostały wywołane w kawie i były tonowane w herbacie. Wykonano je na terenie gminy Trzemeszno i okolicznych miejscowości. Jak twierdzą autorzy, wybrano miejsca szczególnie im bliskie i napełnione wspomnieniami.

Wystawę można oglądać w godzinach otwarcia Domu Kultury. Serdecznie zapraszamy!


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

13 KOMENTARZE

 1. W dobie fotografii cyfrowej warto pokazać historię tejże fotografii. Nie wszyscy mamy pojęcie, ile czasu i pracy oraz zmarnowanych szans i materiałów kosztowała niegdyś fotografia… Gratuluję pomysłu wystawy! Działajcie dalej!

 2. Powaznie to pisze i sie dziwie co to mialo byc ?? Mowa ciała nie kłamie

  Skrzyżowanie rąk na piersiach to wyraz postawy negatywnej lub obronnej, osoba taka nie czuje się pewnie i bezpiecznie lub też nie zgadza się z tym co mówi rozmówca. Im wyżej są trzymane ręce tym gorszy jest humor tej osoby.

  • Twoja opinia „idealnie pasuje” do tego materiału. Ciekawe gdzie ty trzymasz ręce ale chyba w nocniku 🙂 Ogarnij się i pomyśl zanim coś napiszesz bo twój komentarz nic nie wnosi.

  • A ja przyjmuję to skrzyżowanie rąk na piersiach jako wyraz pewności siebie i zadowolenia z dobrze wykonanej przez siebie roboty. A ponadto Panowie artyści są przystojni i ładni. Gratuluję im majstersztyku fotograficznego. Dobra robota. Mogą się napinać z dumy i splatać ręce na swych dorodnych klatach!!!!

   • Nie kwestionuje walorów artystycznych – wierzcie mi, że podziwiam takich pasjonatów. Moim tekstem chciałem dodać Wystawiającym więcej pewności siebie – bo z tego co robią powinna ona wynikać. Nie bać się tylko zaufać swojej wartości. Pozdrawiam

 3. Te kleks, a to jest w tym wszystkim najważniejsze, o mowie ciała ładnie nauczyli, a była potrzeba tak się chwalić tą wiedzą,? nie wiem jak oni z tej kawy i herbaty zdjęcia wykręcili , fajnie pozytywnie zakręceni, gratulacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj