Strona główna Sport i rekreacja Walczą o mistrzostwo gminy

Walczą o mistrzostwo gminy

2245
1

Spartakiada Dzieci i Młodzieży im. Jana Kilińskiego o Mistrzostwo Gminy Trzemeszno to nowa impreza, organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Odbyła się ona w ubiegły weekend jednocześnie w dwóch miejscach – na obiektach sportowych szkół w Kruchowie i Trzemżalu.

W imprezie wzięli udział zawodnicy z terenów wiejskich, podzieleni na dwie grupy według miejsca zamieszkania. Konkurencje zostały dostosowane do możliwości uczestników. Najmłodsza grupa to dzieci do lat 7, najstarsza to młodzież 14 – 15 lat.

Dla najmłodszych przewidziano m.in. skoki w workach, zbieranie piłeczek na czas czy grę „w ogonki”. Najstarsi rywalizowali w biegach, torze przeszkód, grze w badmintona oraz rzucaniu lotkami.

Takie same zawody zostaną zorganizowane w mieście. 22 maja dla osiedla nr 1 przy hali OSiR i 23 maja dla osiedla nr 2 na stadionie. Po podsumowaniu punktów wszystkich edycji zostaną wyłonieni zwycięzcy poszczególnych, 4 kategorii wiekowych.

Wyniki weekendowych zmagań znajdują się |TUTAJ|.

fot. OSiR Trzemeszno

1 KOMENTARZ

  1. mozna poznac koszt wynagrodzen poza etatem (sume) za to co sie odbylo ??
    Nie chodzi o to ze bronie dzieciom zabaw ale chcialbym jako mieszkaniec gminy wiedziec czy ktos x3 lub x 10 sobie nie wpisal kosztow porownujac np z Witkowem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj