Strona główna Kultura Wakacje z Domem Kultury

Wakacje z Domem Kultury

868
4

Na początku wakacji Dom Kultury w Trzemesznie przeprowadził pięciodniowe zajęcia dla dzieci. Rozpoczęły się one zabawami plastycznymi, w ramach których powstała między innymi makieta Trzemeszna. Wspólne zabawy nie ograniczały się jedynie do naszego miasta.

W trakcie wyjazdu do Poznania dzieci odwiedziły wystawę edukacyjną budowli z klocków LEGO. W Gnieźnie oprócz wizyty w kinie zwiedziły katedrę prymasowską i muzeum archidiecezjalne. W miasteczku westernowym Silverado mogły poczuć się jak prawdziwi Indianie czy kowboje.

W ostatnim dniu zajęć skorzystały z gościnności gospodarza stanicy rybackiej i stowarzyszenia „Pod Żaglami”. Były zabawy nad jeziorem, ale także możliwość popływania żaglówkami i kajakami.

4 KOMENTARZE

  1. A tyle razy na tym portalu czytałem że Dom Kultury nic nie robi i nic nie organizuje a tu proszę 🙂 Robi i to więcej niż nie jednemu się wydaje. Brawo DK.

  2. Wakacje z Domem Kultury i tylko 3 komentarze? Gdzie są ci wszyscy malkontenci którzy uważają że Dom Kultury nic nie robi? Nie mają co powiedzieć więc nie komentują. Najlepiej tylko narzekać i marudzić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj