Strona główna Różne Uroczyste zakończenia roku szkolnego

Uroczyste zakończenia roku szkolnego

1301
7

Dzisiaj we wszystkich szkołach naszej gminy odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016 / 2017. Dzień wcześniej wakacje rozpoczęły przedszkolaki. Tegoroczne wydarzenia miały szczególny charakter – zakończyły bowiem swoją działalność gimnazja w Trzemżalu i w Kruchowie.

Od września uczniowie dotychczasowych klas 1 i 2 będą uczęszczali do oddziałów gimnazjalnych, które będą funkcjonować jeszcze przez dwa lata w szkołach podstawowych.

Inaczej sytuacja przedstawia się w Trzemesznie. Decyzją Rady Miejskiej, Gimnazjum będzie działało jeszcze przez rok jako osobna szkoła po czym zostanie wchłonięte przez Szkołę Podstawową nr 2.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z uroczystości zakończenia szkoły przez uczniów trzecich klas Gimnazjum w Trzemesznie.

7 KOMENTARZE

 1. Ten bal w remizie to świadczy o tym ze nauczyciel to teraz nie wychowawca tylko?nie uczy ?wychowania
  Kultury
  Zachowania
  Nie daje przykłady -życia
  Kultury bycia ubioru wygląd
  Nauka pokazują badania też ma dużo do życzenia
  To jest zawód komercyjny
  Kto kiedyś brał korepetycje a dziś to moi koledzy świadczy o waszym przygotowaniu do zawodu i wystawia opinię szkole to jest wasza zasługa że szkoły podstawowej średniej w Trzemesznie omijają kłótnie publicznie dyrektor burmistrz
  Wstyd?–\emeryt pedagog bo tak nas nazywano poz Kazimierz

   • L ma rację. Nawet w tym jednym zdaniu aż roi się od błędów w budowie zdania. Jeśli jesteś emerytem – pedagogiem /jak o sobie piszesz/, to pozostaje mieć nadzieję, że nie uczyłeś języka polskiego. W Twoim tekście z 24 czerwca też błąd na błędzie. Zanim zaczniesz oczerniać i obrażać innych popatrz na siebie.

 2. Wspomnień czar, wzruszeń moc :)Jak miło obejrzeć zdjęcia z tej auli i powspominać. Trzeba przyznać, że trzemeszeńskie Gimnazjum wie jak się robi uroczyste zakończenia roku. Wszystko takie piękne, dokładne, przećwiczone w każdym detalu. Uczniowie i rodzice docenieni w każdej dziedzinie. Pięknie wykonany hymn a capella, stosowny program artystyczny. Jedno z ostatnich zakończeń. Oby ktoś potrafił wykorzystać ten potencjał gdy gimnazjów już nie będzie.

 3. W innych szkołach też tak jest cudnie. W szkole nr 1 i nr 2 też jest z klasą i uroczyście. Szkoda że na co dzień szkoły są tak nieogarnięte i z problemami muszą uporać się same. Szkoły nie wiedzą co dalej. Szkoda takiego potencjału w naszym Trzemesznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj