Strona główna Sport i rekreacja Turniej sołecki w Jastrzębowie

Turniej sołecki w Jastrzębowie

1943
11

Już piąty rok Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzemesznie organizuje Turniej Piłki Nożnej Sołectw o puchar burmistrza Krzysztofa Derezińskiego. Dzisiaj odbyły się trzecie w tym roku rozgrywki – ich gospodarzem było sołectwo Jastrzębowo.

Imprezie towarzyszył piknik z atrakcjami, przygotowanymi szczególnie dla maluchów. Były dmuchane zamki, gry i konkursy. Mecze rozegrało 15 drużyn podzielonych na 3 grupy. Zwycięzcą dzisiejszego turnieju zostało sołectwo Niewolno, drugie miejsce wywalczyło Kruchowo, a trzecie sołectwo Miaty – Brzozówiec.

Czwarte miejsce przypadło gospodarzom. Królem strzelców został Michał Świątnicki z Szydłowa, który cztery razy umieścił piłkę w bramce. Za najlepszego zawodnika turnieju uznano Błażeja Osikowskiego z Jastrzębowa, a najlepszym bramkarzem okazał się Sebastian Krasnodębski z Ławek. W ramach rywalizacji sołectw w tym roku odbędą się jeszcze trzy turnieje, najbliższy 19 czerwca w Kamieńcu.

11 KOMENTARZE

  1. Brak boiska ,brak zgrania 🙁 burmistrzowi się nie śpieszy ze zrobieniem boiska na Rudkach o którym tak obiecuje od 2 lat…

  2. Najpierw zadbajcie o to co macie nawet o krzeselka nie umiecie zadbac lataja niekiedy po calym boisku przejezdrzam to widze troche od siebie moi drodzy a propo macie radnego niech sie zajmie a nie tylko miastem pozdrawiam.

  3. Jak juz to jedno, drugie jak calkowicie nie nadające sie do gry po za bramkami jest sklep i plac do dzieci 😉 radny to nie wszystko 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj