Strona główna Różne Trzy zjazdy klasowe

Trzy zjazdy klasowe

2759
10

W ubiegłą sobotę miały miejsce trzy zjazdy klasowe różnych roczników. W restauracji „Pietrak” spotkało się 36 absolwentów trzech klas Liceum Ogólnokształcącego w Trzemesznie z rocznika 1987. Ich gościem była Stanisława Szymańska, wychowawczyni klasy „c”.

W Ośrodku Wypoczynkowym „Jutrzenka” w Gołąbkach o szkolnych czasach powspominali absolwenci klas matematyczno – fizycznej (a) i biologiczno – chemicznej (b) trzemeszeńskiego LO, którzy zdawali maturę w roku 1992.

Przyjechało tam 23 byłych licealistów. Obecna była wychowawczyni klasy „a” – Ewa Krause.

W restauracji „Czeremcha” spotkali się byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzemesznie, którzy swoją podstawową edukację zakończyli w 1974 roku. Była okazja spotkać nie tylko dawne koleżanki i kolegów, ale też swoich nauczycieli i wychowawców – Marię Tylman, Krystynę Mikulską Borowiak i Łucjana Wełniaka.

Delegacja absolwentów odwiedziła w domu swoją pierwszą wychowawczynię – Romanę Lubińską.

10 KOMENTARZE

  1. Maturzyści rok 1961 spotykają się co roku. Sa to urocze spotkania licznej grupy ludzi których lata szkolne związły nicią cudownej przyjażni. Pozdrawiamy wszystkich którym chce się odbyć sentymentalną podróż do Szkoły,do Trzemeszna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj