Strona główna Różne Trzemżal nagrodzony

Trzemżal nagrodzony

1315
9

„Wielkopolska Odnowa Wsi” to program samorządu województwa, mający na celu wsparcie oddolnych inicjatyw sołeckich. Do programu przystąpiło sołectwo Trzemżal, w którego imieniu występuje Stowarzyszenie KGW „Razem” Sołectwa Trzemżal.

Liderką społecznych inicjatyw od wielu lat jest w tej miejscowości Eleonora Mądra. Stowarzyszenie realizuje znaczną liczbę projektów, pozyskując na nie fundusze z rozmaitych źródeł.

Wysiłki stowarzyszenia, jak i wszystkich zaangażowanych mieszkańców, zostały zauważone i docenione. W ubiegłą niedzielę, w Łeknie koło Wągrowca, E. Mądra odebrała okolicznościową statuetkę. Sołectwo otrzyma także 3000 złotych, które będzie mogło przeznaczyć na swoje potrzeby.

Trzemżal znalazł się wśród 8 wyróżnionych miejscowości. Nagrody wręczył wicemarszałek województwa Krzysztof Grabowski.

(fot. KGW)

9 KOMENTARZE

  1. Trzemżalskie KGW pod przewodnictwem Krysi Mądrej działa od lat bardzo prężnie, podejmuje wiele ciekawych inicjatyw zasługujących na uznanie.Komentarz Anonima o jajach jest dla mnie niezrozumiały i zwyczajnie głupi.

    • …. a za to korzystają mieszkańcy naszej gminy ,bo mają prawo do udziału w projektach.Kto chciał to się zgłosił,trzeba było tak zrobić a nie liczyć na specjalne zaproszenie i zgłoś się ,aby zasilić KGW jak ci przeszkadza mniejsza ilość członkiń!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj