Strona główna Różne Trzemeszno24.info ma już cztery lata!

Trzemeszno24.info ma już cztery lata!

1496
23

20 czerwca 2013 roku – czyli dokładnie 4 lata temu – swoją działalność rozpoczął portal Trzemeszno24.info. Przez ten czas na jego łamach opublikowaliśmy ponad 2290 artykułów. Z tego miejsca pragniemy gorąco podziękować wszystkim Czytelnikom za to, że jesteście z nami, jak również przedstawić kilka statystyk.

Dokładnie od początku działalności, aż do dzisiaj, skrypt Google Analitycs do mierzenia ruchu na stronie zanotował:

 • 4 083 090 sesji
 • 16 347 680 odsłon

Czytelnicy spędzają na łamach Trzemeszno24.info średnio 3 minuty i 16 sekund podczas jednej wizyty, odwiedzając przeciętnie 4 podstrony.

Od 20.06.2013 r. zaakceptowaliśmy aż 45 146 komentarzy.

Lista artykułów, z największą liczbą odwiedzin (w całej czteroletniej historii):

 1. Zmarł 4 letni Nikodem. Rodzice oskarżają lekarkę
 2. Trwają poszukiwania 23 latka
 3. Wyniki wyborów samorządowych 2014
 4. Śmiertelny wypadek w Zieleniu
 5. Tragedia na drodze Trzemeszno – Trzemżal
 6. Kolejny dzień poszukiwań 23 latka
 7. Dwa groźne pożary w tym samym czasie

Profil Trzemeszno24.info na Facebooku ma już ponad 4600 polubień.

Oprócz Czytelników, wielkie podziękowania należą się naszym Reklamodawcom, bez których istnieje portalu byłoby praktycznie niemożliwe. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczymy na dalszą!

Chcielibyśmy także serdecznie podziękować p. Małgorzacie Podedwornej, która tworzyła razem z nami Trzemeszno24.info na początku jego istnienia.

Dziękujemy! 🙂

Maciej Nowaczyk

Zygmunt Nowaczyk

23 KOMENTARZE

 1. Co to za portal jak opluwa wszystkich poprzez publikację anonimowych komentarzy,niszczy się wielu ludzi pomówieniami,oszczerstwami itp.tragedie ludzkie,no cóż zło dobrze się sprzedaje

 2. Macie zasady i tak się trzymać ją wam życzę miłych zdarzeń w pracy dla dobra mieszkańców miasta i wsi oraz zdrowia szczęścia pomyślności spełnienia wszystkich marzeń w życiu i biznesie tak życzy Marek W

 3. Komentarze , o których piszesz,to tylko poziom intelektualny niektórych piszących.Panom Redaktorom życzę ciekawych materiałów i zwyczajnie-zdrowia! Aha! Bardzo podoba mi się układ graficzny strony.Jest przejrzysta i dobrze się czyta.

 4. wszystkiego dobrego dalszego sprawiedliwego przedstawiania faktów
  co do iwony to nie redaktorzy pisza te bzdury tylko uzytkownicy

 5. Hmm…4 lata to już coś. Za wiele słodzić nie będę, coby Redaktorzy zgagi nie dostali, ale dzięki Wam Panowie czasem jestem na bieżąco z naszymi lokalnymi sprawami (a rodzimych periodyków nie czytuję). Dziękuję za czasem świetne fotki…. ale tylko czasem. No a nade wszystko dziękuję za cykl z historią w tle. Absolutna perełka :-). Pomyślności i tak dalej trzymajcie Panowie. Fanka

 6. Co do statyk, a w szczególności co do popularności tematów na Waszej Panowie stronie….cóż, o gustach się nie dyskutuje.

 7. Panowie wypełnili internetową pustkę w naszym mieście, do tego łapiąc sobie monopol … Pozostaje po gratulować instynktu i wyczucia czasu, życząc rozwoju w sztuce dziennikarskiej …

  Co do podsumowania Ahimsy, trochę to smutne …

 8. Ja bez portalu bym nic nie wiedział o gminie i o nas. Jest potrzebny. Teksty bez uprzedzeń i sympatii w żadną stronę. Często teksty o władzy są zbyt oględne.
  Ja to bym pisał z grubej rury, żeby do tych nygusów coś dotarło.
  Zwłaszcza do głównego nyguska.

  • Ja też bym chciał pisania z grubej rury, dosadnie i bez tego dobierania słów.
   O ciężkich tematach, o podłości, lenistwie i nieodpowiedzialności należy pisać wprost , jechać na ostro.
   Rura !!Piszcie dalej! Zdrowia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj