Strona główna Sport i rekreacja Dobre zakończenie sezonu „Zjednoczonych”

Dobre zakończenie sezonu „Zjednoczonych”

946
5

W ostatnim meczu sezonu 2016/2017 zespół „Zjednoczonych Trzemeszno” pokonał Orkana Konarzewo. Zwycięstwo odniesiono pomimo tego, że w drugiej połowie nasza drużyna grała w osłabionym składzie.

Już początek meczu wskazywał na to, że jest to ostatnie spotkanie sezonu i to tak na prawdę „o pietruszkę”. Wysoka temperatura nie ułatwiała poczynań zawodników na boisku. Pierwsze minuty były dość otwarte z obu stron, ale pierwszy strzał – co prawda nad bramką – oddali goście z Konarzewa.

Później strzelali gospodarze i w 4. minucie po dokładnej centrze Damiana Malczewskiego piłkę do bramki Orkana skierował skuteczny pod koniec rozgrywek Wojciech Durski. Następnie mecz był bezbarwny z lekką przewagą Zjednoczonych, którzy nie potrafili jednak pokusić się o drugiego gola mimo kilku okazji.

Początek drugiej połowy również nie zachwycił i tak było aż do 65. minuty, kiedy po groźnej kontrze gości faulem ratować zespół musiał Michał Kachniarz, za co otrzymał czerwoną kartkę. Od tej pory Zjednoczeni grali w 10-tkę, ale mecz nabrał kolorytu. Piłkarze Orkana, którzy wyczuli szansę zaczęli grać bardziej otwarcie co pozwoliło trzemesznianom na szybsze i dokładniejsze akcje.

Dzięki temu w 73. minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Damian Malczewski i podwyższył na 2:0. Poirytowani tym faktem goście zaczęli popełniać coraz więcej błędów, co było na rękę trzemesznianom. Już w 80. minucie strzelili oni trzecią bramkę, a w 87. minucie po doskonałej centrze Kamila Wysockiego pięknym strzałem popisał się Eryk Grzegorski ustalając wynik spotkania na 4:0. Warto dodać, że przy drugiej i trzeciej bramce również asystami popisywał się Kamil Wysocki.

Był to ostatni mecz Zjednoczonych w tym sezonie.

(tekst: Zjednoczeni Trzemeszno)

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj