Strona główna Kultura Trzemeszno ma flagę

Trzemeszno ma flagę

1606
12

Od kilku dni w Trzemesznie zaobserwować możemy nowy symbol naszego miasta – flagę. Widnieje na niej odświeżony herb, o którego projekcie pisaliśmy już na łamach portalu – |TUTAJ|.

Przypominamy, poprzedni herb nie uzyskał pozytywnej opinii Komisji Heraldycznej ze względu na przeładowanie detali w postaci świętego –  jego stroju czy mimiki. Niezgodności te wynikły właśnie w momencie projektowania flagi, którą Trzemeszno ma po raz pierwszy w swojej historii!

Prezentuje się ona następująco:

IMG_8011 IMG_8017 IMG_8018 IMG_8019


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

12 KOMENTARZE

  1. w Trzemesznie po,owy rzeczy nie ma. Drogi czekja na nowy asfalt no ale tak – sa na uboczu (rejony PKS, Biedronki, Wjazd w kierunku Twojego marketu na blokach, itp, itp) a nie w centrum więc poczekają. Ja sie pytam – kiedy burmistrz ruszy d… i zacznie działac z tym.

  2. Flaga jak flaga całkiem ładna. Nie wiem ludzie co tak narzekacie na wszystko jak tak dalej będzie to jeszcze komuś żółć j*bnie.

  3. Ładna jest flaga Trzemeszna… ale ludzie na inwestycje to trzeba mieć pieniędzy i czas, żeby zrobić wszystko w naszym mieście. Nie od razu zbudowano Kraków!

  4. Drogi takie że szkoda pisać poza główną(Orchowską, Kościuszki, Odzyskania Niepodległości). Może gmina wspiera warsztaty samochodowe że pozwala jeźdźić nam po takich dziurach. Wizyty drogowców kończą się na zafajdaniu drogi smołą i wysypaniu kamyszków. Ciekawi mnie tylko kto odbiera takie roboty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj