Strona główna Różne Trzemeszeński dworzec oczami drona

Trzemeszeński dworzec oczami drona

1469
20

Na łamach portalu pojawiały się już ujęcia naszego miasta z pokładu samolotu oraz paralotni. Dzisiaj pragnę przedstawić okolice dworca kolejowego w Trzemesznie, nagrane przy użyciu drona. W najbliższej przyszłości postaram się zarejestrować (i opublikować) inne, wybrane miejsca w naszej gminie.

Film ma niecałe 3 minuty. Zapraszam do obejrzenia w formacie HD lub Full HD.

20 KOMENTARZE

 1. Fajnie popatrzeć sobie na świat tak z góry 🙂 Moze dron rozwikla tajemnicę dlaczego KW obcięło znowu połączenia dla Trzemeszna 😉
  A tak na serio to chciałbym zobaczyć Trzemeszno nocą z lotu ptaka (drona).

 2. Proszę drona o nagranie i pokazanie wszystkim kto nas truje śmieciami spalanymi w piecach. Niech dron pokaże te paskudne dymy .

  • Niech burmistrz powoła komisje która będzie wyłapywać trzemeszeńskich trucicieli i wpi**dalac mandaty.Niech sie wreszcie nauczą.Ile to można wdychać tych śmieciowych smrodów.Czekamy panie burmistrzu na decyzje.Od tego zależy nasze życie i zdrowie.Pamietajmy o tym.

 3. Mam pytanie , kiedy zostaną wyremontowane perony bo mozna się zabić na tych poszczerbionych płytkach z lat 80!!!!Wstyd i hańba Jankowo Dolne ma nowe perony a Trzemeszno jak zwykle w tyle i jeszcze zlikwidowali nam połączenia KW!!!

  • Z tego co się orientuję to perony i dworce należą PKP a nie do gminy, nie rozumiem więc dlaczego żale wylewacie tutaj (wylewacie, bo wcześniej pojawiały się komentarze że dworzec brzydki więc po co budować skwer).

   A filmik bardzo fajny – ciekawa, inna perspektywa 🙂

 4. Piękny widok, piękny. ..dla tych co tylko patrzą i nie muszą bywać na dworcu codziennie. Bez toalety, bez ciepłego schronienia. Wstyd po prostu i żal. Codzienny dojazd do pracy i czekanie na zimnie. No ale przecież w urzędach cieplutko. .. to kto by się dworcem i ludźmi przejmował. ..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj