Strona główna Sport i rekreacja Trzemeszeńska świetlica najlepsza w Gnieźnie

Trzemeszeńska świetlica najlepsza w Gnieźnie

1276
15

Dzieci i młodzież z Placówki Wsparcia Dziennego w Trzemesznie wzięły udział w XIV Zimowej Spartakiadzie Świetlic Socjoterapeutycznych w Gnieźnie. Przesłaniem imprezy – oprócz wspólnej zabawy – było zwrócenie uwagi młodych ludzi na możliwość spędzania wolnego czasu bez używek i wszelkich zachowań nieakceptowanych społecznie.

Współzawodnictwo odbywało się w hali Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Spośród ośmiu placówek biorących udział w imprezie najlepsza okazała się drużyna świetlicy trzemeszeńskiej, która zdobyła 11 medali: 6 złotych, 2 srebrne i 3 brązowe.

W ten sposób trzemeszeńscy zawodnicy uzyskali 1. miejsce w klasyfikacji generalnej, za co otrzymali okazały puchar ufundowany przez prezydenta Gniezna Tomasza Budasza.

W zdrowym ciele zdrowy duch – motto to przyświeca nam praktycznie od zawsze, jednak dzisiejszy dzień stał się dla nas prawdziwym świętem, nie tylko sportowym, ale także w sferze nowych doznań i zawartych znajomości” – podsumowali udział w zawodach reprezentanci PWD.

(fot. PWD)


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

15 KOMENTARZE

  1. Wszystkim zawodnikom ŚWIETLICY GRATULUJĘ!!! Tak Trzymać!!! Ja i cała moja rodzina jesteśmy z WAS bardzo dumni!!!
    Serdecznie pozdrawiam!!!

  2. Moim zdaniem to jest jeden z największych sukcesów nie tylko podopiecznych placówki ale także opiekunów na placówce ale także Pani Agnieszki, która poświęca każdą wolną chwilę aby urozmaicić pobyt podopiecznych w placówce. Opiekunowie zaś bardzo dobrze dbają o rozwój pasji i zainteresowań nie tylko sportowych ale także plastycznych czy teatralnych. Czego efekty możemy zobaczy podczas wielu przedstawień czy uroczystości takich jak coroczna Spartakiada. A więc gratuluję kolejnego sukcesu i życzę dalszych sukcesów aby były one tak samo wielkie jak wielkie jest zaangażowanie wszystkich podopiecznych i opiekunów. Gratulacje! :):):):):)

  3. Widać że sport zawsze wywołuje uśmiechy na twarzach ludzi☺jednym z największych uśmiechów na twarzy miała pewnie Pani Kierowni placówki widząc grad medali które podopieczni przywieźli do Trzemeszna Tak trzymać świetna robota!!!

  4. Gratulacje dla wszystkich! widać że placówka prężnie działa i odnosi sukcesy młodzież zadowolona a grono pedagogiczne w pełni się spisuje i inspiruje dzieciaki tak trzymac!

  5. Sukcesu gratuluję, choć jednocześnie zastanawiam się, czy ostatni paragraf to rzeczywiście wypowiedź podopiecznych. Ale to tylko dlatego, że nie znam żadnego młodego człowieka, który posługuje się takim językiem.

  6. Super.Gratuluje. Fajnie przeczytać dobre wiadomości. Trzemeszno górą.!!!Widać na zdjęciach ile Wam to sprawiało radości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj