Strona główna Różne Trwają zapisy do nowego żłobka

Trwają zapisy do nowego żłobka

1214
0

We wrześniu tego roku ruszyły zapisy dzieci do żłobka w Wymysłowie, otwartego w budynku, w którym Spółdzielnia Socjalna „Razem Być“ prowadzi również swoje przedszkole. Nowo wyremontowane sale, nowe meble, wyposażenie, zabawki, plac zabaw, wszystko dostosowane tak, by najmłodsi czuli się jak w domu.

W placówce przygotowane zostały dwie sale, do których przyjętych zostanie ponad 30 podopiecznych w wieku od 26 tygodni do 3 lat.

Zgłoszenia można wysyłać na adres biuro@stowarzyszenieswiatowid.pl, a wszystkie informację uzyskają Państwo pod numerem telefonu 510 209 486.

Inwestycja wsparta została przez Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w programu Maluch PLUS.

W 2016 roku, w związku z niewystarczającą ilością miejsc w przedszkolach w gminie Trzemeszno, otwarte zostało niepubliczne Przedszkole „Razem Być” w Wymysłowie. Po roku funkcjonowania, opiniach rodziców dzieci uczęszczających do tej placówki możemy śmiało powiedzieć, że otwarcie tej placówki było strzałem w dziesiątkę.

Niestandardowy system nauczania, miły i wykwalifikowany personel, duże, jasne i przestronne pomieszczenia spowodowały, że wszyscy polubili to miejsce. Wierzymy, że żłobek spotka się z równie dobrym przyjęciem.

baner Z_Bobek_2

(art. prom.)


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów: