Strona główna Na sygnale Tragedia w Ochodzy. Nie żyje 19 latek

Tragedia w Ochodzy. Nie żyje 19 latek

1985
13

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj, około godziny 13:45, na drodze pomiędzy Trzemesznem i Rogowem. W Ochodzy samochód marki citroen berlingo uderzył w tył śmieciarki.

Dostawczym pojazdem podróżował 19 letni kierowca. Był nieprzytomny, uwięziony w pojeździe.

Na miejsce zadysponowano strażaków z Trzemeszna, Gniezna, Gąsawy, pogotowie ratunkowe oraz policję. Podjęto też decyzję o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych uwolnili kierowcę z samochodu dostawczego. Jego stan był bardzo ciężki. Załoga pogotowia ratunkowego zadecydowała o pilnym transporcie do szpitala, drogą lądową. Śmigłowiec LPR nie doleciał na miejsce.

Niestety, po godzinie 15 młody mężczyzna zmarł. Osobom podróżującym śmieciarką nic się nie stało.

Jak przekazała Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, 19 letni kierowca citroena był mieszkańcem Gniezna.

Przyczyny wypadku nie są na tę chwilę znane. W czasie trwania czynności służb, droga Trzemeszno – Rogowo była zablokowana.

13 KOMENTARZE

  1. To ile było wozów strażackich ? Trzeba było wysłać wszystkie z Trzemeszna ! Tylko co takiego dobrego zrobiły ekipy biorące udział w akcji ? Biedak wyzionął ducha i to wszystko na co było stać trzy zastępy bo śmigłowiec nie doleciał . Na co czekała załoga karetki przez przeszło godzinę piętnaście minut ? Na szczęście bo może śmigłowiec doleci ? Nie znam szczegółów lecz z tego co zostało napisane pozostaje niesmak z bezradności . SZOK !!!

    • co robili strażacy ? Wykonali dostęp przy użyciu narzędzi hydraulicznych do poszkodowanego. walka z karoserią samochodową nie jest taka prosta jak wam się wszystkim wydaje. Kolejne czynności to wydobycie poszkodowanego, a następnie pomoc medyczna, która niestety byłą nieskuteczna w wyniku poniesionych obrażeń. Strażacy z Trzemeszna zabrali się z załogą karetki by pomóc w przeprowadzaniu reanimacji, ale dla was to będzie nadal ciągle mało. !!!! Ludzie ogarnijcie się !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj