Strona główna Różne To nie był nieobyczajny wybryk

To nie był nieobyczajny wybryk

22852
24

W ostatnich dniach media społecznościowe i komunikatory obiegło zdjęcia z trzemeszeńskiego przystanku PKS. Widać na nich parę, znajdującą się w dwuznacznej pozycji.

Fotografie opublikowano m.in. na facebookowej stronie „Spotted Gniezno”. Zdjęcie miało tysiące wyświetleń i reakcji, zostało jednak usunięte po naszym artykule.

Jak poinformował nas dzisiaj Krzysztof Socha z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, trzemeszeńscy funkcjonariusze przejrzeli szczegółowo nagranie z monitoringu. Okazało się, że mężczyzna przez cały czas miał założone spodnie, a widoczna na zdjęciach kobieta tylko się do niego przytula.

Fotografie zostały wyrwane z kontekstu. Nie doszło tu do żadnego czynu zabronionego” – mówi K. Socha.

24 KOMENTARZE

  1. Co nie znaczy że takie rzeczy można w biały dzień wyprawiać w publicznym miejscu… Dużo dzieci na placu obok spędza czas… Trochę qrwa rozwagi ..

  2. Policjanty takie porządne chłopy, że im nawet do głowy nie przyszło, że można takie rzeczy bez ściągania portków robić 😂😂

    • Spodnie to cały czas miała założone ta dziewczyna (bynajmniej na tych zdjęciach). Chłopak nie miał spodni założonych. Z tego co widać na zdjęciach on miał na sobie spodenki założone.

  3. No tak artykuł o kulturze – wyświetleń około 250. Tutaj ponad 9 tys. Nic więcej na temat poziomu kulturalnego nie trzeba dodawać.

    • Jak jesteś taki „kulturalny” to na cholerę wchodzisz i czytasz takie pierdoły? Nie rozróżniasz kultury od ciekawości, a zabłysnąć tutaj chciałeś.

  4. Proponuje aby policja przeszla sie w weekendy po parku baba tam to dopiero dzieja sie rzeczy dziecko moje bedzie teraz mialo traume do konca zycia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj