Strona główna Różne Szacowanie szkód spowodowanych suszą

Szacowanie szkód spowodowanych suszą

11679
13

W związku z wystąpieniem suszy na terenie Gminy Trzemeszno, producenci rolni maja obowiązek złożenia wniosku o szacowanie szkód za pośrednictwem publicznie dostępnej aplikacji internetowej.

Jeżeli rolnik nie zgadza się z oszacowaniem szkód za jej pośrednictwem, ma możliwość oszacowania wysokości przez zespół komisji.

Fakt ten należy zgłosić w Urzędzie Miejskim Trzemeszna (pokój nr 5) lub listownie – w wersji papierowej – w terminie umożliwiającym oszacowanie szkód (przed zbiorem uprawy).

Szacowanie szkód odbywa się na wniosek producenta rolnego. Należy wykazać tylko te uprawy, w których wystąpiła szkoda.

|LINK DO WNIOSKU|.

Dokumenty należy składać nie później niż do 15 września b.r.

Urząd Miejski Trzemeszna

13 KOMENTARZE

  1. A w Afryce co mają powiedzieć przynajmniej mają jedzenie bez chemii bo my biedacy to mamy biedne jedzenie jeśli chodzi o jakość syf z marketów nam zostaje co wyniszcza organizm

    • ale jaki SYF ? masz mąke z Ukrainy która to nei jest czlonkiem UE i nei obowiazuja ich ZADNE obostrzenia dot pestycydow moga miec normy przekroczone nawet 10 razy no ale koledzy z rzadu interes robia bo po co kupowac od naszego rolnika dobre ziarno gdzie nasz rolnik MUSI dbac o przestrzeganie prawa sami ludzie zescie tego chcieli a teraz ze zle ?

  2. Hodowcy krów są najbardziej poszkodowani a protokoły suszowe nie wykazuja strat bo zwierzęta zawyżają dochód i nie ma strat Przecież to chore Nie zebrali bo susza i muszą kupić tą paszę przecież dla tych zwierząt. Strata podwójna !? co za idiota wymyślil to . Rolnik nie zebrał ziarna i koniec a hodowcy nie zebrali i muszą kupić !!! Zwierzęta zaniżaja przecież dochód takiemu rolnikowi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj