Strona główna Na sygnale Spłonęła Astra

Spłonęła Astra

1350
21

Dzisiaj, około godziny 10:30, na skrzyżowaniu ulicy Mickiewicza i pl. Kosmowskiego w Trzemesznie doszło do zapalenia samochodu osobowego marki Opel Astra. Pożar powstał w czasie jazdy. Próba gaszenia gaśnicami samochodowymi nie dała rezultatu. Przybyli po chwili strażacy  z OSP w Trzemesznie szybko opanowali ogień.

 Spaleniu uległa komora silnika, ucierpiał też lakier na masce. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

21 KOMENTARZE

 1. A pierduśnica ….. jak zawsze na pierwszym planie musi wszystko widzieć i wiedzieć Czy ta kobieta nie nic innego do roboty

 2. Dobra pierduśnica drugą pierduśnicę pozna natychmiast i jeszcze napisze komentarz. Motylek znasz się na pierduśnicach . Jesteś w temacie pierdołowym.

 3. Współczuję kierowcy. Dobrze, że nic mu się nie stało. Takie sytuacje zdarzają się – przykre, że nowy wydatek, a tu święta za pasem. Serdecznie pozdrawiam poszkodowanego!!!!!!!

  • Muszą być te komentarze w swoim rodzaju, bo są z Trzemeszna i to trzemeszeńskie-nasze- komentarze.
   W innych miejscowościach są „ichnie” komentarze, w „ichnim” rodzaju.
   W porównaniu z innymi portalami, w Trzemesznie mamy Wersal, a Trzemesznianie w opiniach przejawiają umiarkowaną łagodność sądów w trosce o gminne sprawy.

 4. jestem pod głebokim wrażeniem z jaką nienawiścią podchodzą do siebie ludzie tylko nikt nie zwraca uwagi na to że to mogło się przytrafić i nam samym i bysmy byli tacy szczęśliwi chyba nie to po co takie ironiczne komentarze nigdy nie śmiejmy się z cudzego nieszczęścia bo nie wiadomo kiedy przyjdzie pora na nas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj