Strona główna Na sygnale Śmiertelne potrącenie w Wymysłowie

Śmiertelne potrącenie w Wymysłowie

1540
14

Do tragicznego wypadku doszło dzisiejszej nocy na torach kolejowych w Wymysłowie. Około 200 metrów za przejazdem z drogą krajową pociąg InterCity relacji Jelenia Góra – Gdynia potrącił kobietę. Poniosła ona śmierć na miejscu.

Jak informuje Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, najprawdopodobniej było to samobójstwo. Trzemeszeńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.

Ofiara wypadku to 48 letnia mieszkanka naszej gminy.

14 KOMENTARZE

 1. Zadałeś asad bardzo istotne pytanie . Nie chciałem dyskutować gdyż wkraczamy w niezwykle osobistą tragedię jaką niewątpliwie pozostaje śmierć bliskiej osoby . W tej chwili nie na miejscu jest publiczna dyskusja , ewentualne dopatrywanie się i szukanie winnych . Nie można posiłkować się niewiadomą i brać za jakąkolwiek przestrogę dla innych czegoś , czego nie jesteśmy pewni . Informacja podana przez Policję przed zakończeniem czynności wyjaśniających nie powinna zawierać określenia ,,prawdopodobnie,, czy ,,najprawdopodobniej,, .
  W taki sposób można doprowadzić do nieodwracalnych skutków
  , które wpłyną na stan psychiki osób bezpośrednio związanych z tą śmiercią .
  Na składanie kondolencji przyjdzie czas i nie na tym forum . Jest to zbyt osobiste i bolesne przeżycie .

  • Nie chcesz wchodzić w dyskusje ale 2 na 5 komentarzy należą do ciebie, a pierwszy twój komentarz z 8:10 wpisany jako pierwszy pod artykułem. Pozdrawiam

 2. Szanowny Kolego A+B. Jeśli uważasz, że nie należy komentować to dlaczego komentujesz? Mało tego, napisałeś pierwszy komentarz pod tym artykułem. Może gdybyś nie napisał, nie byłoby następnych. Bo co? Tobie wolno pisać ale innym już nie? Mentalność Kalego.

 3. Jeżeli ktoś nie rozumie przyczyny i sensu mojej wypowiedzi interpretując ją na swój sposób po to aby udowodnić coś co zaistniało pozostaje niedorzecznym absurdem . To tylko tyle .

 4. Informacje w mediach o samobójstwach niestety powodują naśladownictwo. Może warto się więc zastanowić, czy takie newsy warto zamieszczać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj